Anna Lewandowska chwali się ciążowym brzuchem na Instagramie, a fan zarzuca jej, że zrobiła sobie usta. Szybko mu odpowiedziała

Anna Lewandowska jest w ciąży. Coraz większy ciążowy brzuszek trenerki elektryzuje jej fanów.

Ciąża Anny Lewandowskiej zdecydowanie jest jednym z najważniejszych wydarzeń mijającego roku. O ile Małgorzata Rozenek od dawna opowiadała o tym, że marzy o dziecku, o tyle "Lewa" była raczej dość powściągliwa w opowiadaniu o ewentualnym powiększeniu rodziny. Tym bardziej ogłoszenie radosnej nowiny przez Roberta Lewandowskiego było sporym zaskoczeniem dla fanów pary.

Mimo błogosławionego stanu Anna Lewandowska nie zwalnia tempa. Trenerka regularnie ćwiczy i udziela się na Instagramie. Każda jej wrzutka do mediów społecznościowych to okazja dla fanów, aby podejrzeć ciążowy brzuszek swojej idolki. Początkowo gwiazda sprytnie ukrywała krągłości, jednak teraz są już one zbyt wydatne, by chować je pod obszernymi swetrami.

Anna Lewandowska pokazała brzuszek

Ostatnie zdjęcie "Lewej" ponownie zelektryzowało obserwatorów. Tym bardziej, że w opiętej stylizacji bardzo dobrze widać jej brzuszek.

Oczywiście Lewandowska z miejsca została zasypana komplementami. Fani są zachwyceni zarówno jej urodą, jak i ciążowymi krągłościami. Jeden z nich zasugerował jednak, że trenerka poddała się zabiegowi medycyny estetycznej.

Ktoś tu chyba usta wypełniał... - czytamy w komentarzu.

Ania nie pozostawiła tej uwagi bez komentarza i szybko rozwiała wszelkie wątpliwości.

Haha, po pierwsze make up, po drugie jestem w ciąży. Nigdy nie wypełniałam ust. Ktoś tu bezpodstawnie ocenia - napisała.

Trzeba przyznać, że "Lewa" ma naprawdę dużo cierpliwości do swoich hejterów. Swoją drogą, krytykowanie wyglądu kobiet w ciąży jest po prostu słabe.

Więcej o:
Komentarze (45)
Anna Lewandowska chwali się ciążowym brzuchem na Instagramie, a fan zarzuca jej, że zrobiła sobie usta. Szybko mu odpowiedziała
Zaloguj się
 • Gość: BanByAnn

  Oceniono 18 razy 14

  Ludzie zrozumcie, że ona istnieje w mediach tylko przez Wasze zainteresowanie nią. Jest daremna, sztuczna i ekstremalnie antypatyczna. Opłacony PR pisze o niej lukrowe artykuliki, nachalnie wciskając mit o tym jaka jest super eko, naturalna i szczera. Niestety fałszu i braku szczerości nie doda sobie filtrami na insta....

 • valla

  Oceniono 17 razy 11

  a czego ta niunia sobie nie zrobila? sztuczna gdzie tylko sie da :)

 • Gość: Izka

  Oceniono 23 razy 11

  Aniu od paru ładnych lat masz zrobione usta i po co to? Nikt nie ocenia ale stwierdził fakt.

 • Gość: Like

  Oceniono 16 razy 10

  Od kiedy ciąża wpływa na usta? Wszyscy wiedzą, że od dawna ma zrobione wary. Pani "naturalna"

 • Gość: alka

  Oceniono 14 razy 8

  Przecież ona ma zrobione usta. W ciąży ciało zatrzymuje więcej wody i wiązanie kwasu hialuronowego może się zwiększyć stad ten efekt. Niestety, ale to kłamstwo, że nigdy nie powiększała ust. Widać to gołym okiem

 • Gość: Pok

  Oceniono 7 razy 7

  Jeżeli Chodakowska ogłosi teraz że jest w ciąży dołączam internet.

 • Gość: gość

  Oceniono 9 razy 7

  "krytykowanie wyglądu kobiet w ciąży jest po prostu słabe" hmn...to nie była krytyka a swierdzenie faktu, wyrażenie swojej opinii, spostrzeżenia. W dzisiejszych chorych czasach gdy nie rozpływasz się w zachwytach nad "gwiazdą" oznacza od razu hejt!

 • Gość: gosc polski

  Oceniono 6 razy 4

  nogi wiem,że puchną podczas ciąży,ale usta?...Ona się nie przyzna do wypełniaczy NEVER!

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  Do szału doprowadzają mnie te ich ciążowe brzuszki miliony kobiet chodzi w ciąży nie tylko te pożal się Boże gwiazdy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX