Księżna Kate na świątecznej imprezie promieniała. Rzadko widzimy ją w takim wydaniu. Książę William zrezygnował za to z garnituru

Księżna Kate, jak na członkinię rodziny królewskiej przystało, zawsze wygląda perfekcynie. Jej ostatnia kreacja znów nas zachwyciła.

Mimo że do Bożego Narodzenia został jeszcze tydzień, to świąteczne imprezy i wydarzenia są organizowane na całym świecie już od kilku dni. Jedną z nich była gala A Berry Royal Christmas z udziałem książęcej pary - Kate i Williama.

Księżna Kate i książę William na świątecznej imprezie

Kilka dni temu księżna Kate i książę William zorganizowali galę, na której podziękowali pracownikom i wolontariuszom z organizacji charytatywnych, które będą pracować w okresie świątecznym. Jako organizatorzy oczywiście pojawili się na wydarzeniu. Towarzyszyła im Mary Berry, popularna w Wielkiej Brytanii autorka książek gastronomicznych i osobowość telewizyjna.

Na tę szczególną okazję księżna założyła długą czerwoną suknię w białe kropki. Taka kreacja w połączeniu z pofalowanymi włosami podkreśliła jej delikatną, kobiecą urodę. Księżna ewidentnie była w bardzo dobrym humorze. Uśmiech nie schodził jej z twarzy, a przecież nie od dziś wiadomo, że uśmiech to najlepszy makijaż dla każdej kobiety.

Patrzymy też księcia Williama. Monarcha zrezygnował z oficjalnego garnituru na rzecz bordowego swetra, pod którym miał niebieską koszulę. W takim wydaniu też go lubimy!

Księżna Kate i książę William odwiedzili Pakistan:

Więcej o:
Komentarze (21)
Księżna Kate i książę William zorganizowali świąteczną imprezę dla wolontariuszy. Middleton raz jeszcze udowodniła, że jest ikoną stylu
Zaloguj się
 • Gość: Gosc

  Oceniono 20 razy 4

  To jest prawdziwa dama i ksiezna.

 • Gość: blabla

  Oceniono 25 razy 3

  Starsza pani w różowej sukience wygląda bardziej szykownie od niej.

 • Gość: Wily

  Oceniono 4 razy 0

  Napiszecie o tym, jak William położył Kate rękę na ramieniu w trakcie programu, a ona, na oczach wszystkich, się odsunęła?

 • Gość: Anka

  Oceniono 7 razy -3

  "Monarcha" ??? od kiedy ??

 • Gość: !!

  Oceniono 20 razy -6

  Balangistka, imprezowiczka, która lubiła eksponowac cyc i tyłek, i której zdjęć, jak w pomroczności wisi na facetach, nagle staje się świętoszkowatą matroną, aż do zrzygania wiejąca nudą.
  Kto to kupi!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX