Małgorzata Rozenek w ciąży. Znamy płeć dziecka! Wiadomo też, w którym miesiącu jest prezenterka

Małgorzata Rozenek jest w ciąży. Starania o dziecko przyniosły wymarzony przez nią i Radosława Majdana skutek. Tygodnik "Party" dowiedział się, w którym miesiącu jest przyszła mama oraz jakiej płci będzie pierwszy wspólny potomek małżonków.

W niedzielny wieczór media obiegła informacja, że Małgorzata Rozenek jest w ciąży. Radosną nowinę szybko potwierdził Radosław Majdan, który w poście na Instagramie przyznał, że ich rodzina w przyszłym roku się powiększy i korzystając z okazji podziękował żonie za ten piękny dar. Fani małżonków zastanawiają się, w którym miesiącu jest przyszła mama.

Małgorzata Rozenek - w którym jest miesiącu i jakiej płci będzie jej dziecko?

Do takich informacji dotarł magazyn "Party". Podaje, że Małgorzata Rozenek jest w czwartym miesiącu, a więc pierwsze wspólne dziecko "Perfekcyjnej" i byłego bramkarza przyjdzie na świat w czerwcu 2020 roku. Co więcej, znana jest także płeć maluszka. Okazuje się, że w rodzinie Majdanów pojawi się kolejny chłopiec! Nie tylko przyszli rodzice cieszą się, że wreszcie spełniło się ich marzenie. Także synowie Małgorzaty, czyli 13-letni Stanisław i 9-letni Tadeusz, są bardzo szczęśliwi i dbają o mamę.

Podczas jednego z badań szczęśliwi rodzicie dowiedzieli się, że będą mieli synka! To już pewne! - podaje magazyn.

Małgorzata Rozenek na Wielkim Meczu TVN kontra WOŚP z synamiMałgorzata Rozenek na Wielkim Meczu TVN kontra WOŚP z synami Fot. AKPA.pl

Informacja o ciąży Małgorzaty Rozenek-Majdan poruszyła fanów celebrytki. Wszystko przez to, że dziecko było największym marzeniem małżonków. Przeszli też trudną drogę - dwukrotnie nie udały się próby in vitro. Głośno mówili o tym, że będą się starać do końca tego roku, a jeśli się nie uda, to będą myśleć o adopcji. Jednak ich marzenie się spełniło i w przyszłym roku zostaną wymarzonymi rodzicami:

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

AW

Więcej o:
Komentarze (150)
Małgorzata Rozenek jest w ciąży. "Party" zdradza, w którym jest miesiącu oraz płeć dziecka
Zaloguj się
 • Gość: Anna

  Oceniono 59 razy 43

  Dobrze zrobione w koncu invitro, dla kobiety to nie jest latwa droga, dziesiątki badan, wizyt, narkozy itd, ale oplaca sie.

 • Gość: Iza

  Oceniono 41 razy 33

  No i super. Gratulacje dla nich.

 • Gość: ppp

  Oceniono 32 razy 32

  teraz ważne, aby szczęśliwie donosić do 9 miesiąca. Gratulacje, i widac, że Małgorzata naprawdę kocha Majdana, bo marzyła by mu urodxzic dziecko! gratulacje !

 • Fan Fan Czarny tulipan

  Oceniono 43 razy 31

  Aktualnie i synowie ładne imiona polskie sądzę że nowonarodzony syn również będzie nosił ładne polskie słowiańskie imię- Życzę mamie i dziecku zdrowia a przede wszystkim pomyślnego porodu

 • Gość: wujowypandomu

  Oceniono 37 razy 21

  Zaczyna się. Od teraz będzie milion pińcet informacji. A to że kopnęło, a to że inaczej się ułożyło, a to że Radek pogłaskał po brzuszku. I do tego zdjęcia... Tysiące zdjęć...

 • Gość: M.

  Oceniono 27 razy 19

  Rozumiem, że jest w ciąży, że się cieszą, że czekali tyle ale ludzie gdzie nie wlezę to wszędzie Rozenek o tak przez co najmniej rok plus Lewandowska , schizofrenia murowana

 • Gość: A

  Oceniono 17 razy 13

  Gratuluje im bardzo. Niestety, nie każda para borykająca się z problemami z płodnością ma tyle szczęścia. W Polsce leczenie niepłodności na NFZ praktycznie nie istnieje. Wiele par, aby w końcu móc powitać na świecie swoje własne dziecko musi brać ogromne kredyty, zapożyczać się u rodziny czy inwestować oszczędności całego życia. Państwo Majdanowie mają to szczęście, że było ich stać na tą kosztowną walkę. Mnie i mojego męża nie stać. Zainwestowaliśmy już wiele, nawet więcej niż mogliśmy, a efektów wciąż brak.
  Każda informacja o czyjejś ciąży to dla mnie wyzwanie- aby się nie rozpłakać, aby się nie załamać ani wciąż mieć nadzieję.

 • B P

  Oceniono 14 razy 12

  Szczerze mówiąc ta para jest męcząca na maksa ale ciąża i dziecko to dla mnie świętość więc życzę wszystkiego dobrego , niech się dziecina urodzi zdrowa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX