Radosław Majdan potwierdza ciążę Małgorzaty Rozenek! "Dziękuje Ci Małgosiu, bo będę tatą, bo serca masz dwa, bo Cię kocham"

Radosław Majdan opublikował piękny wpis na Instagramie. Potwierdził doniesienia. Zostanie tatą!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zostaną rodzicami. Wspaniałą nowinę najpierw podał na koncercie wokalista zespołu Ira, a chwilę później oficjalne oświadczenie wydał były piłkarz. Gwiazdor nie ukrywa wzruszenia. 

Radosław Majdan potwierdza ciążę żony

Po wielu miesiącach starań, w końcu się udało. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan będą mieli dziecko. Lepszego świątecznego prezentu chyba nie mogli sobie wymarzyć. 

W końcu mogę to powiedzieć, nasza rodzina w przyszłym roku powiększy się (być może o kolejnego piłkarza). Jestem niezwykle szczęśliwy i tym szczęściem chciałem się z Wami podzielić. Dziękuję Ci Małgosiu, bo dajesz mi tyle szczęścia, bo będę tatą, bo serca masz dwa, bo Cię kocham. Dziękuję moim przyjaciołom z IRA, to był niezwykle wzruszający moment, który zapamiętam na zawsze - opisał filmik przyszły tata. 

Jeszcze raz składamy gratulacje i czekamy na nowe zdjęcia Małgosi! 

CW

Małgorzata Rozenek o filmie na temat in vitro.

Więcej o:
Komentarze (85)
Radosław Majdan potwierdza ciążę Małgorzaty Rozenek!
Zaloguj się
 • Gość: Miś koala

  Oceniono 28 razy 24

  Oni są dla siebie stworzeni, więc szczerze gratuluję. I pomyśleć, że gdyby Gosia nie podjęła decyzji o rozwodzie z Rozenkiem, to nikt by o niej nie usłyszał, a Radzio dalej byłby znany tylko z harcowania w toaletach.

 • asperamanka

  Oceniono 24 razy 18

  Nie cierpię jej parcia na lans, ale życzę im wszystkiego najlepszego i zdrowego dziecka.

 • Gość: robertos27

  Oceniono 22 razy 14

  Hmm, kiedyś, a dzisiaj się to jeszcze zdarza, żonie gratulowało się osobiście. Teraz, w niektórych środowiskach, obowiązkowo przez internet. Zapowiada się dłuuuga opera mydlana.

 • iarna

  Oceniono 18 razy 12

  Zapewne napisze "książkę" o tym jak to jest być w ciąży. A potem drugą o macierzyństwie. Będzie dużo wstrząsających odkryć i prawd nie z tego świata.

 • gapcio2010

  Oceniono 8 razy 8

  Nie przepadam za tymi ludźmi, ale to chamstwo i prymityw komentarzy poraża ! Wystarczy tylko poczytać ,żeby zauważyć , co się stało z tą Polską.......

 • realistas

  Oceniono 18 razy 6

  Zapłodnienia nie było na wizji? Jakieś zaniedbanie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX