Księżna Kate wspominała, jak książę Louis zaczynał mówić i zdradziła, jakie wypowiedział wtedy słowo. My jesteśmy zaskoczeni

Książę Louis zaczął mówić, a jego pierwsze pełne słowa to imię i nazwisko znanej na wyspach kucharki.

Małymi sukcesami trzeba się cieszyć. Książę Louis zbliża się do drugich urodzin i wchodzi w kolejne etapy rozwoju. Zaczyna na przykład mówić, czym pochwalili się Księżna Kate i książę William podczas nagrań świątecznego programu. 

Pierwsze słowa księcia Louisa

Książęca para wzięła udział w nagraniach specjalnego wydania kulinarnego programu "A Berry Royal Christmas", podaje Daily Mail. Gospodynią jest kucharka Mary Berry. Para książęca podczas rejestracji programu dla BBC razem z szefową kuchni przygotowują kolację dla 150 wolontariuszy i pracowników organizacji charytatywnych. 

W czasie spotkania Kate wyznała, jakie były pierwsze słowa wypowiedziane przez jej najmłodszego syna. Okazuje się, że były nie były one przypadkowe. 

Jednym z pierwszych słów Louisa było "Mary", ponieważ na wysokości jego wzroku stoją ustawione moje wszystkie książki kucharskie na półce w kuchni. Dzieci są bardzo zafascynowane twarzami, a twoja twarz jest na okładkach wszystkich książek. Louis pokazuje na książki i mówi: "To Mary Berry". Z pewnością by cię dzisiaj rozpoznał - wspomina.

Kucharka nie kryła radości. Ponadto w dalszej części rozmowy wyznała, że było widać, że uczucie Kate i Williama jest głębokie. Porównała ich nawet do pary gołębi. 

Oni naprawdę są parą gołębi. Kiedy są razem, William stale dotyka ramienia Kate i spogląda na nią z uśmiechem, ona zachowuje się tak samo w stosunku do niego. To dla nich naturalne - powiedziała Berry.

DK

ZOBACZ: Księżna Kate i książę William z dziećmi w ogrodzie

Więcej o:
Komentarze (27)
Księżna Kate opowiedziała o pierwszych słowach wypowiedzianych przez Louisa
Zaloguj się
 • Gość: k

  Oceniono 13 razy 5

  ...a o czym Kaśka ma pisać!
  Poza tym, jak ktoś opowiada, jak to w ich towarzystwie KW sobie naskakują, to widać, że dostał takie zlecenie, bo osoby po spotkaniu z rodziną królewską, nie mogą takich rzeczy opowiadać, chyba że dostaną dyspensę na pewne tematy, a BRK odegra scenki na tę okazję.
  To ewidentne ocieplanie wizerunku na życzenie. Bo nie dość, że już kilka razy byli na terapii małżeńskiej, a William na boki latał i dalej lata, doszło nawet do tego, ze Kate uciekła do matki, jak William powiedział, ze małżeństwem jest znudzony, to jeszcze obok pojawiła się zakochana para, brat z żoną, na których tle W&K wypadają jak dwa zimne sople.

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 3

  K&W zaczynają naśladować M&H???
  Patrzą sobie w oczy i dotykają się publicznie?
  A co z "protokołem krolewskim"???

 • Gość: G. x

  Oceniono 7 razy 3

  Czy to jest kolejny artykuł w Daily Mail, pani Judi James, specjalistki "od wizerunku Kate", która codziennie umieszcza w tabloidach takie bzdury jako "hymny pochwalne" na cześć Kate?
  Bo towarzyszyła Kate nawet na party królowej dla polityków NATO, A potem "wysmarowala" parę artykułów o "dostojnej Kate", którą wszyscy się "zachwycali" (choć z filmów wynika, ze nikt jej nawet nie zauważył ).

 • Gość: GOŚĆ

  Oceniono 8 razy 2

  Znowu to samo???
  Tylko w innej wersji!
  Wcześniej pisaliscie ze ta Pani to znana "pisarka" z którą H&M piekli bezy! (wtedy też William wyznał, ze jest taki chudy, bo Kate nie potrafi gotować ).
  A tu nowa "ciekawostka": poltoraroczny Luis nie potrafi mówić, ale "potrafi CZYTAĆ" nagłówki na książkach!!!
  Kto te bzdury wymyśla?

 • Gość: Matylda

  Oceniono 3 razy 1

  Mina malca wymiata na 2 zdieciu

 • Gość: kolli

  Oceniono 1 raz -1

  youtube.com/watch?v=MsXntOXSnhw

  wielki hit !!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX