Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz rozstali się. Byli najgorętszą parą polskiego kryminału. Pisarka ujawniła powód

Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz nie są już razem. Tą informacją podzieliła się pisarka w rozmowie z magazynem "Uroda Życia".

Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz przez długi czas byli najgorętszą parą polskiego kryminału. Chętnie zamieszczali w sieci wspólne zdjęcia, pojawiali się na ściankach. Niestety, sielanka nie potrwała długo. Bonda ogłosiła rozstanie. 

Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz zakończyli związek

Pisarka w jednym zdaniu oświadczyła, że relacja z autorem "Kasacji" jest zakończona. 

Nie jesteśmy już razem - powiedziała Bonda.

W dalszej części wywiadu dla "Urody Życia" wyznała, że ostatnio zmieniła mieszkanie, w którym nie ma miejsca dla mężczyzny. Nie planowała wprowadzać nowego człowieka do rodziny, bo zaplanowała układ mieszkania pod siebie i swoją córkę Ninę. Powiedziała, że nie wyklucza, że ktoś wyjątkowy pojawi się w jej życiu. 

Nie ma, ale nie wykluczam. Kiedy kupowałam to mieszkanie, nie czułam takiej wiary. Nie myślałam o miejscu dla mężczyzny. Wtedy trzymałam się postanowienia, że będę sama. Rozglądałam się po tej przestrzeni i planowałam: tu będzie gabinet, tam miejsce dla Niny, kuchnia, garderoba - wyznała autorka. 

Bonda odważyła się na szczere wyznanie. Stwierdziła, że Mróz przywrócił jej wiarę w miłość. Dzięki niemu teraz potrafi wpleść romantyczny wątek do książki, co wcześniej sprawiało jej trudność. Inspiracją dla romansu w powieści jest jej związek z pisarzem. 

Pogodziłam się z życiem bez partnera, więc może to trochę dziwne, że trwając w tym przekonaniu, wymyśliłam trylogię z tytułami "Miłość leczy rany", "Miłość czyni dobrym", "Miłość pokonuje śmierć". A potem zorientowałam się, że opowiadanie o miłości sprawia mi trudność. I sama nie wiem, czy to Remi otworzył mnie na pisanie tej książki, czy odwrotnie - historia miłosna, jaką wymyśliłam na potrzeby powieści, otworzyła mnie na niego - wyznała Katarzyna Bonda.

Autorka bestsellerowego "Pochłaniacza" powiedziała, że pozostaje z byłym partnerem w dobrych relacjach. Zadedykowała mu najnowszą pozycję. 

Kiedy spotkałam ostatnio tego odpowiedniego człowieka, nie myślałam nawet o tym, na czym polega odsłanianie się. Po prostu czułam, że jestem rozumiana, w pełni akceptowana, bezpieczna. To było wzajemne i niezależnie od tego, jak się skończyło, było piękne. Zadedykowałam mu nową książkę, bo przywrócił mi wiarę w miłość. Czyli dał mi nowe życie. Uważam, że to wielki krok w moim emocjonalnym zagmatwaniu - stwierdziła.

To przykra wiadomość, chociaż fani pisarzy mogą się ucieszyć. Remigiusz w jednym z wpisów stwierdził, że przeszkadza Kasi w pisaniu. Teraz gdy autorzy działają osobno szybciej uda im się wydać nowe propozycje? 

DK

ZOBACZ: Kasia Szklarczyk opowiedziała o rozstaniu z Patrykiem Grudowiczem

Więcej o:
Komentarze (122)
Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz rozstali się. Byli najgorętszą parą polskiego kryminału. Pisarka ujawniła powód
Zaloguj się
 • atr8

  Oceniono 160 razy 142

  Zamiast zajmować się sobą, zaczną pisać ze zdwojoną wydajnością. To bardzo zła wiadomość.

 • Gość: wedf

  Oceniono 145 razy 123

  Ależ ta kobieta pierd...li. Zamiast powiedzieć krótko, że był to układ zawarty w celach autopromocyjnych przez dwóch grafomanów, którego owocem będzie tylko jeszcze więcej gniotów ich autorstwa.

 • antirussia81

  Oceniono 104 razy 94

  Poloniści we wszystkich warszawskich szkołach odetchnęli z ulgą. Z tego związku mogło przecież narodzić się dziecko, które mogłoby odziedziczyć talent po obojgu rodzicach - wyobrażacie sobie sprawdzanie co tydzień wypracowań napisanych stylem Bondy skrzyżowanym ze stylem Mroza?

 • tpdlagier

  Oceniono 76 razy 70

  Jest mi wstyd. Nie czytałem nic ani Bondy ani Mroza a oni już się rozstali. I co teraz?

 • Gość: f

  Oceniono 57 razy 53

  ktoś w ogóle uwierzył, że oni są razem? medialne wydmuszki

 • c.t.k

  Oceniono 41 razy 39

  Kradli sobie początki i zakończenia książek, znajomym mówili kto zabił

 • wikal

  Oceniono 42 razy 38

  To Mróz będzie pisał jeszcze szybciej? Premiera nowej pozycji co tydzień? Udało mi się przebrnąć przez dwa tomy, coś na Wyspach Owczych. Trzeciemu już nie dałam rady, nawet mnie nie ciekawiło jak to się skończy.

 • roziu_to_moj_nick

  Oceniono 38 razy 36

  Brak informacji kto winien zaplacic za rozstanie

  Po drugie: "Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz przez długi czas byli najgorętszą parą polskiego kryminału. Chętnie zamieszczali w sieci wspólne zdjęcia, pojawiali się na ściankach. Niestety, sielanka nie potrwała długo" - no to dlugo czy niedlugo?

 • xiazeluka

  Oceniono 67 razy 33

  10 lat różnicy wieku. Ktoś naprawdę myślał, że oni tworzą parę? Bezczelna autopromocja grafomanów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX