Maciej i Oliwia spędzili romantyczny dzień. Teraz on pokazuje wiadomości, które dostał od jej "sponsora". Modelka odniosła się do tego

Maciej, uczestnik pierwszej edycji "Love Island", dostał wiadomość od rzekomego sponsora jego ukochanej z programu. Oliwia skomentowała sprawę na Instagramie.

Kolejny dramat wśród byłych uczestników "Love Island". Niedawno Oliwia i Maciek poinformowali fanów, że ich relacja dobiegła końca. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Po miesiącu rozłąki uczestnicy programu postanowili do się spotkać. Modelka postanowiła wrócić do Polski. W przeprowadzce i urządzaniu mieszkania pomagał jej Maciek. Para pochwaliła się wspólnymi zdjęciami. 

Oliwia miała sponsora w Londynie?

Maciej podzielił się na Instagramie wiadomością, jaką otrzymał od niejakiego Artura. Podobno 25-letnia modelka miała być z mężczyzną jakiś czas temu w intymnej relacji. Szewczyk udostępnił fragment rozmowy SMS-owej z byłym partnerem Oliwii, który twierdził, że ją utrzymuje i sponsorował całą przeprowadzkę. Według udostępnionych wiadomości dziewczyna miała wysyłać mężczyźnie zdjęcia z hotelu, w którym była z ukochanym z programu.

Wybaczcie, że dodaję zdjęcia z pobytu z Warszawy, ale napisał do mnie Artur z Londynu. Ten wiekowy przyjaciel Oliwii. Napisał, że bawię się w Warszawie za jego pieniądze, i że dziękuje mi za pomoc Oliwii w przeprowadzce. Teraz już wiem, dlaczego Oliwia powiedziała, że chce spróbować od nowa, ale żeby ludzie nie wiedzieli o tym... Napisał, że ukróci jej gotówkę za to, że wysłała mu te zdjęcia z hotelu. Nie wiem już, co o tym myśleć. Wierzyć mu? - zapytał Maciek

Maciej 'Love Island'Maciej 'Love Island' Instagram/szewcowaty

Maciej 'Love Island'Maciej 'Love Island' Instagram/szewcowaty

Piątkowy wieczór Oliwia spędziła w towarzystwie Sylwii i Mariety. Zwyciężczyni programu i modelka ogłosiły w ten sposób rozejm. Miśkiewicz odniosła się do relacji Szewczyka. 

Nie będę się odzywała na te tematy, które się teraz dzieją - powiedziała Oliwa.

W nagrywaniu tej relacji towarzyszyła jej Sylwia Madeńska, która dorzuciła swoje "trzy grosze" i wypowiedziała się na temat opublikowanych informacji. 

Słuchajcie, chcę powiedzieć tyle, jak w relacji dzieje się troszkę źle, uważam, że osoby nie powinny się wypowiadać na ten temat publicznie. Jeżeli zależy nam, żebyśmy wyjaśnili to między sobą, to to jest sprawa tylko między nami. Mimo że Maciek chce to wyjaśnić z Oliwią, tylko po prostu jego frustracje sprawiają, że on chciał to upublicznić i to jest smutne - stwierdziła Sylwia.

Oliwia w trakcie wypowiedzi koleżanki wtrąciła i stwierdziła, że ktoś tu robi szopkę. Potem powiedziała, że mogłaby kiedyś opowiedzieć o całej sytuacji ale, to nie czas i miejsce. 

Ja bym mogła dużo powiedzieć na ten temat i każdy miałby troszeczkę inny stosunek do tego. Kiedyś może o tym opowiem, ale jeszcze nie teraz, także my sobie tutaj dalej pijemy, a wy nie wysyłajcie mi tyle tych wiadomości, bo nie chce mi się tego słuchać - poprosiła modelka

Ewidentnie Maciek szuka rozgłosu publikując takie informacje. To, co powiedziała Sylwia jest trafne. Takie sprawy załatwia się na osobności.

Myślicie, że Oliwia ma sponsora?

DK

Sprawdź: Marietta i Franek z „Love Island” o życiu pod jednym dachem

Więcej o:
Komentarze (30)
Maciej i Oliwia spędzili romantyczny dzień. Teraz on pokazuje wiadomości, które dostał od jej "sponsora"
Zaloguj się
 • Gość: Nsk

  Oceniono 34 razy 34

  Skretynienie totalne. Po co piszecie o takich pustakach?

 • Gość: Ela

  Oceniono 21 razy 19

  Gość bez honoru, dziewczyna bez ambicji...

 • Gość: Jezdem

  Oceniono 18 razy 18

  Co to jest za język? Co ci ludzie robili na lekcjach języka polskiego?

 • Gość: lordo

  Oceniono 13 razy 13

  Typowa ustawiona drama na zrobienie wokół siebie szumu?

 • Gość: gosc

  Oceniono 17 razy 9

  Maciek to zakompleksiony dupek ,żeby takie rzeczy pisać o swojej byłej dziewczynie Oliwia zostaw tego barana ,znajdziesz lepszego ,Maciek od początku był zaborczy i zazdrosny a od takich typów lepiej z daleka !

 • Gość: jarosław

  Oceniono 8 razy 8

  Taka "bóża muzguw" wyszła....
  Chrytste! Po co to przeczytałem?

 • Gość: Milena

  Oceniono 12 razy 6

  Po co w ogóle Oliwia poszła do programu Love Islands? Tam szuka się miłości ale ona nie szukała miłości woli sponsoring starego obleśnego dziada. Przez program tylko chciała sławy ale coś nie wyszło. Szkoda mi Maćka pomimo że jest charakterny i stanowczy ale Oliwia poleciała sobie w kulki i sprzedała się za pieniądze.

 • Gość: madana

  Oceniono 8 razy 6

  Maciek ma prawo czuć się oszukany, a Oliwia zrobi wszystko aby pokazać, że to on jest wszystkiemu winny. Oliwia nie ma czego komentować no bo jak wytłumaczyć związek z 65 letnim Panem, że to bezinteresowny wspomożyciel? Taaa...

 • Gość: M.

  Oceniono 6 razy 6

  A czego się spodziewać po takich ludziach

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX