Meghan Markle straci przyjaciółkę? Pałac Buckingham ją upokorzył, bo korzystała ze sławy rodziny królewskiej

Meghan Markle może stracić wieloletnią przyjaciółkę. Pałac Buckingham zabronił wykorzystywania wizerunku żony księcia Harrego.

Meghan Markle stara się chronić swoją prywatność, jednak brytyjskie media docierają do kolejnych informacji na jej temat. Ostatnio znaleziono zdjęcie 16-letniej aktorki, która pozowała z pierwszym chłopakiem. Fani byli zachwyceni, sprawdź TUTAJ. Mama kilkumiesięcznego Archiego próbuje walczyć z mediami, wytoczyła nawet proces. Jedni się z tego śmieją, inni ją wspierają. Pałac Buckingham nie skomentował tej potyczki z brytyjskimi dziennikarzami. Ostatnio jednak przedstawiciele rodziny królewskiej zabrali głos w sprawie wykorzystywania wizerunku żony księcia Harry'ego

Meghan Markle straci przyjaciółkę?

Jennifer Meyer to popularna projektantka biżuterii. Meghan Markle przez długi czas miała z nią bardzo dobry kontakt, a odkąd została księżną chętnie promowała jej produkty, zakładając je podczas oficjalnych wystąpień. Meyer promowała swoją markę wizerunkiem księżnej Sussex, regularnie publikując w sieci zdjęcia znanej przyjaciółki w jej biżuterii. Dzięki takiej promocji produkty miały ogromne wzięcie. Ten chwyt reklamowy nie spodobał się rodzinie królewskiej.

Przedstawiciele Pałacu Buckingham skontaktowali się z bizneswoman i poprosili o zaprzestanie wykorzystywania wizerunki Meghan i promowania marki za pośrednictwem księżnej - informuje Daily Mirror. Zdjęcia aktorki miały zniknąć ze stron internetowych i mediów społecznościowych brandu Meyer. Prasa poinformowała, że projektanta poczuła się upokorzona. 

Kobieta od lat chętnie publikuje zdjęcia gwiazd w jej biżuterii. Na Instagramie Meyer możemy znaleźć wizerunki m.in. Scarlett Johansson, Jennifer Aniston, Reese Witherspoon albo Hailey Bieber. Do tej pory żadna gwiazda nie zgłaszała sprzeciwu. Po interwencji rodziny królewskiej usunięto ponad tuzin publikacji. Wykorzystywanie popularności "koleżanek" nie jest fajne. Myślimy, że projektantka powinna poczuć się upokorzona, bo tak perfidnie korzystała ze sławy rodziny królewskiej. 

Myślicie, że ta interwencja zachwieje przyjaźnią Markle i Meyer?

DK

Zobacz spotkanie największych gwiazd: Księżna Meghan przytuliła Beyonce na premierze "Króla Lwa"

Więcej o:
Komentarze (59)
Meghan Markle straci przyjaciółkę? Została ukarana przez Pałac Buckingham i poczuła się upokorzona
Zaloguj się
 • Gość: N

  Oceniono 12 razy 12

  Znowu to samo?

 • Gość: @Gosc

  Oceniono 11 razy 9

  Pisaliście już o tym

 • Gość: G. x

  Oceniono 15 razy 7

  Znowu to samo???
  Za "manekin reklamowy" sluzy w BRK ksiezna Kate!
  I to nie tylko na stronach producenta!
  Jej wizerunek z reklamą ciuchów, biżuterii, botoksu i kliniki medycyny estetycznej wisiał we wszystkich brytyjskich tabloidach!!!
  A ponadto droga autorko, w pałacu B. znajduje się biuro H&M, I to oni zwrócili uwagę koleżance!
  Królowa NIGDY nie zabiera głosu!

 • Gość: Anka

  Oceniono 10 razy 6

  Durnowaty Plotku - kto to jest Meghan Markle ????

 • Gość: G. x

  Oceniono 14 razy 6

  Sieciowka Asos Ghost na swoich oficjalnych stronach umieszcza dziesiątki zdjęć Kate w ciuchach, które u nich kupuje!
  Duży plus dla M eghan, że zwróciła uwagę swojej koleżance!
  Bo Kate jakoś nie przeszkadza robić za "manekin reklamowy"!

 • Gość: GOŚĆ

  Oceniono 10 razy 4

  Paradoksalnie droga panno autorko, tego typu informacje w tabloidach odnoszą odwrotny skutek od zamierzonego!
  Bo zwiększają popularność firmy!
  Szczególnie, ze biżuteria noszona przez ksiezną Meghan stała się bardzo modna i bije rekordy popularności! Delikatna, złota, z delikatnymi zawieszkami i kolorowymi kamieniami.
  Nawet polskie firmy: Yes, Kruk i Apart reklamują taką biżuterię jako najmodniejsze hity.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 9 razy 3

  Rodzina królewska udziela specjalnego pozwolenia na sygnowanie rzeczy i produktow których używa. Nic w tym dziwnego. Meghan powinna to wiedzieć, a koleżanka „używała” niewiedzy świadomie. Tyle w temacie. Za reklamę się płaci.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX