Colin Firth po 22 latach rozstał się z żoną. Wydali oficjalne oświadczenie

Colin Firth po 22 latach rozwodzi się ze swoją żoną. Ich małżeństwo przetrwało niejeden kryzys, toteż informacja o rozstaniu jest niemałym zaskoczeniem.

Związki w Hollywood rzadko bywają trwałe, jednak małżeństwo Colina Firtha i Livii Giuggioli uchodziło za niemalże idealne. Para przechodziła kilka lat temu poważny kryzys, ale i z niego udało im się wyjść obronną ręką. Niestety wyjątek nie potwierdził w tym przypadku reguły. Ich małżeństwo to już przeszłość.

Colin Firth się rozwodzi

Colin Firth i Livia Giuggioli po 22 latach rozstają się. Para wystosowała oświadczenie do mediów, w którym potwierdzili te smutną informację. 

Colin i Livia Firth rozstali się. Utrzymują bliską przyjaźń i pozostają zjednoczeni w miłości do swoich dzieci. Uprzejmie proszą o prywatność. Nie będzie dalszych komentarzy- brzmi oświadczenie.

Para chce rozstać się w spokoju, z dala od błysków reflektorów, toteż nie zdecydowali się opowiedzieć o przyczynach rozpadu swojego małżeństwa. 

Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu:

RG

Więcej o:
Komentarze (46)
Colin Firth po 22 latach rozstał się z żoną. Wydali oficjalne oświadczenie
Zaloguj się
 • Gość: Ja!!

  Oceniono 35 razy 25

  Ja chce, ja chce!

 • Gość: lol

  Oceniono 40 razy 22

  Żona go zdradziła z jakimś fagasem, który ją potem stalkował albo coś w ten deseń, tylko jakoś amerykańskie tabloidy nie podchwyciły tematu i nie jeździły po Colinie. Uszanowali jego prywatność. Jednak nastąpiło rozstanie.

 • aria.pura

  Oceniono 24 razy 18

  Colin do wzięcia!

 • Gość: Autor

  Oceniono 28 razy 16

  "Colin i Livia Firth rozstali się. Utrzymują bliską przyjaźń i pozostają zjednoczeni w miłości do swoich dzieci." Nadal kochają też wszystkie zwierzęta na świecie i Matkę Ziemię. Będą wspierali Równość oraz Pokój na Świecie. Nic się nie zmienia.

 • dmbdmb

  Oceniono 21 razy 15

  Smutna wiadomość? Niby dlaczego? Smutne jest życie ludzi którzy powinni się rozejść a są razem sobie i światu na złość.

 • shtalman

  Oceniono 15 razy 11

  Ja się rozwiodłem z papierosami, tęsknię ale nie powrócę do nich

 • Gość: OLaola

  Oceniono 27 razy 9

  I dobrze. Taki fajny facet nie powinien wybaczać zdrady. Próbował, ale nie wyszło. Niech pani poczuje ciężar tego co mu zrobiła.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX