Ida Nowakowska komentuje kwestię płacenia kartą w kościele. "To jest taki krok do przodu"

Ida Nowakowska powoli staje się specjalistką od kościelnych spraw. Tym razem gwiazda TVP skomentowała kwestię terminali w świątyniach.

Nie jest tajemnicą, że Ida Nowakowska to wierząca i praktykująca katoliczka. Nic więc dziwnego, że obecnie jest ulubienicą prezesa TVP, Jacka Kurskiego. Przypomnijmy, że w tym roku to właśnie ona poprowadzi sylwestra w Zakopanem.

Ida Nowakowska o płaceniu kartą w kościele

Jakiś czas temu Ida Nowakowska była na językach z powodu swojej wypowiedzi o szukaniu miłości w kościele. Jej zdaniem idealnego chłopaka można poznać podczas mszy świętej. Tym razem prezenterka odniosła się do pomysłu jednego z lubelskich proboszczów. Ksiądz zamontował przed kościołem "ofiaromat", za pomocą którego wierni mogą wpłacać na przysłowiową tacę przy użyciu karty płatniczej.

Z jednej strony czuję, że jest to dziwne, że masz ten czytnik kart w kościele. Ja cenię Kościół za to, że jest taki starodawny. To lubię! Idę tam i przenoszę się trochę w czasie. Z drugiej strony prawda jest taka, że często nikt nie nosi gotówki, może przyłożyć kartę i wtedy dobrze się czuje. (...) Może to jest taki krok do przodu - skomentowała w rozmowie z serwisem "Pomponik".

Wygląda na to, że oficjalnie mamy w polskim show-biznesie kolejną katocelebrytkę. Swoją drogą, jesteśmy ciekawi, co Wy myślicie o płaceniu kartą w kościele?

Zobaczcie, co Ida mówiła o aferze w "Dance, dance, dance"

Więcej o:
Komentarze (22)
Ida Nowakowska komentuje kwestię płacenia kartą w kościele
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 15 razy 15

  Mądrze by powiedziała jakby w ogóle z tacy zelrezygnowac. A nie jeszcze karty wprowadzać. Niech posłucha co papież ma na ten temat do powiedzenia... O braniu kasy za śluby, chrzciny czy pogrzeby, czy komunie nawet a i jeszcze mszę w intencjach papież nazwał to dokładnie to jest barbarzynstwo a nie duszpasterstwo

 • Gość: tamtam

  Oceniono 14 razy 14

  baba ma tak antypatyczna facjate, ze szok, przypomina kabaczka ze skosnymi oczami, albo koze

 • Gość: ŚMIECH NA SALI

  Oceniono 17 razy 13

  Śmiechu warte. Czemu promuje się jakąś śmieszną dziewczynę? Kto to w ogóle jest i po co zabiera głos? Co ona ma ciekawego czy wartościowego do powiedzenia czy zaprezentowania? Bo nie wiem.

 • Gość: Ja

  Oceniono 12 razy 12

  A ty cofasz się w rozwoju tępa dzido!

 • Gość: Zenada

  Oceniono 12 razy 12

  A co ten głupek może mądrego powiedzieć.Gdyby miała odrobinę rozumu to zniknelaby z telewizji bo ani tego słuchać ani oglądać.

 • pislamabad

  Oceniono 14 razy 12

  Ida idźmy na całość! NFC chip każdemu w łeb, przechodzisz koło klechownii i cyk, z automatu -1000 pln na skromny żywot pasibrzuchów pedofilskich

 • Gość: vhgs

  Oceniono 11 razy 11

  Buhahahaha

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX