Najbliższa przyjaciółka księcia Karola atakuje Meghan Markle. "Jej rolą jest być żoną księcia Harry'ego, a nie zmieniać monarchię"

Meghan Markle ponownie jest w ogniu krytki. Tym razem ze strony najbliższych przyjaciół księcia Karola. Padły naprawdę ostre słowa o księżnej.

Meghan Markle w wielu kwestiach jest krytykowana przez rodzinę królewską i media. Powodem tego są dosyć nietypowe wybory księżnej. Jeszcze niedawno pisaliśmy, że drugi raz z rzędu nie pojawi się na przyjęciu świątecznym u królowej Elżbiety II. Teraz do krytyków dołączyła bliska przyjaciółka księcia Karola, a jej słowa mogą Meghan naprawdę zaboleć.

Meghan Markle znowu krytykowana

Tym razem o Meghan wypowiedziała się Stefanie Powers, najlepsza przyjaciółka księcia Karola, która zna się z nim od lat. Poznali się przy grze w polo, którą oboje kochają. W wywiadzie dla "Daily Beast" powiedziała wprost, co sądzi o zachowaniu Meghan:

Meghan chce być gwiazdą, co jest bardzo przykre, bo to nie to należy do jej obowiązków. Jej zadaniem jest być żoną Harry'ego, a nie zmieniać monarchię.

Przyznała również, że królewska rodzina dla Wielkiej Brytanii jest bardzo ważna i swego rodzaju wyjątkowa. Gdy chociaż jeden z jej członków zachowuje się źle, automatycznie traci "żywotność". Na końcu dodała, że książę Harry okazał się głupcem, wybierając Meghan na żonę.

Co gorsza, z ust przyjaciółki księcia Karola dostało się tylko Meghan. Stephanie Powers została zapytana także o innych członków rodziny królewskiej. Pochwaliła księżną Kate, która jej zdaniem zawsze umie się zachować i jest nieskazitelna. Zachwyciła się również postawą księżnej Anny, siostry księcia Karola.

Spójrzcie na księżną Annę. Jest rewelacyjna. Oddana córka swojej matki, która wie, co należy do jej obowiązków. Zawsze w tym, co robi jest sobą i jest prawdziwa. Jest trochę wycofana, ale nie robi z tego cyrku.

Aktorka odniosła się również do swojego wieloletniego przyjaciela, księcia Karola, którego pochwaliła za niezwykły charakter i dobroć. Przyznała, że po śmierci królowej Elżbiety II będzie mu bardzo trudno przeskoczyć tak wysoko postawioną poprzeczkę.

Kim jest Stefanie Powers?

Stephanie Powers jest amerykańską aktorką, która zasłynęła w latach 70. i 80. Największą sławę przyniosła jej rola w serialu "Hart to Hart". Słynie również ze swojego zaangażowania w ochronę dzikiej przyrody we Wschodniej Afryce.

BO

Poniżej możecie zobaczyć, że wcale nie jest łatwo być królewską parą. 

Więcej o:
Komentarze (131)
Najbliższa przyjaciółka księcia Karola atakuje Meghan Markle. "Jej rolą jest być żoną księcia Harry'ego, a nie zmieniać monarchię"
Zaloguj się
 • Gość: Susi

  Oceniono 62 razy 26

  Powiedziała to co myśli 90% Anglików. Rodzina królewska w Anglii oficjalnie nie posiada władzy a pełni funkcje reprezentacyjną. Ponieważ nadal żyją z pieniędzy podatników to maja według nich zobowiązania. A jej obowiązkiem jest być żoną księcia i reprezentować rodzine królewską. PUNKT!!!

 • Gość: Gacek870

  Oceniono 58 razy 20

  Ma rację. Wiedziała na co się decyduje wychodząc za mąż za księcia. Wystarczy porównać jej zachowanie do księżnej Kate

 • Gość: GOŚĆ

  Oceniono 29 razy 13

  Droga BO, a Karol wie, ze ta podstarzala amerykańska aktorka jest jego "najbliższą przyjaciółką"???

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 10

  No i ma rację. Meghan wiedziała na co się pisze.A Harry faktycznie jest głupcem wybierając taką osobę za żonę.Obydwoje stali się tylko posmiewiskiem dla całej rodziny królewskiej.

 • Gość: Gość

  Oceniono 38 razy 8

  Co to za jedna?
  Jakaś kolejna uboga "gwiazda", która chce się wylansowac kosztem księżnej?
  Myśli, ze zaraz dostanie główną rolę w filmie, bo jest "przyjaciółką" Karola?

 • Gość: Miko

  Oceniono 31 razy 7

  W punkt!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX