Pogrzeb Janusza Dzięcioła - zwycięzca programu "Big Brother" spocznie w Olsztynie

Janusz Dzięcioł zostanie pochowany w czwartek na cmentarzu parafialnym przy ul. Żurawiej w Olsztynie. Zwycięzca "Big Brothera" zginął tragicznie w wypadku na przejeździe kolejowym tydzień temu.

Janusz Dzięcioł zginął w piątek 6 grudnia. Informację o tragicznej śmierci podano w godzinach porannych. Prowadzony przez niego samochód zderzył się z nadjeżdżającym pociągiem na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Do tragicznego zdarzenia doszło w miejscowości Biały Bór tuż obok Grudziądza. Dziś - w czwartek - odbędzie się pogrzeb pierwszego zwycięzcy programu "Big Brother" w Polsce.

Pogrzeb Janusza Dzięcioła

W czwartek 12 grudnia odbędzie się pogrzeb Janusza Dzięcioła. Msza żałobna rozpocznie się o godz. 13:00 w kościele p.w. Józefa Oblubieńca na osiedlu Mniszek w Grudziądzu. O godz. 13:00 odbędzie się pochówek w Olsztynie. Pogrzeb będzie miał charakter państwowy.

Janusza Dzięcioła pożegna najbliższa rodzina - żona, córka, przyjaciele. Z pewnością pojawią się osoby, które poznały Janusza w programie "Big Brother".

Kim był Janusz Dzięcioł?

Janusz Dzięcioł wygrał pierwszą edycję programu "Big Brother". W ostatnich 18, latach od wygranej w "Big Brotherze" próbował swoich sił w polityce. Udało mu się zdobyć mandat poselski z ramienia Platformy Obywatelskiej. Po zakończonej przygodzie z polityką na wysokim szczeblu, kandydował w wyborach lokalnych na prezydenta Grudziądza, jednak bezskutecznie. W ostatnich latach przed emeryturą zmienił branżę i zajmował się pomocą społeczną w Świeciu.

BO

Więcej o:
Komentarze (10)
Pogrzeb Janusza Dzięcioła. Zwycięzca programu "Big Brother" spocznie w Olsztynie
Zaloguj się
 • Gość: bison

  Oceniono 3 razy 3

  P.Dzięcioł fajny facet już wtedy takich było mało niech spoczywa w pokoju

 • adalberto3

  0

  Będzie salwa nad otwartą mogiłą ?

 • Gość: Sonia

  0

  Jakim prawem prywatna osoba miała Państwowy pogrzeb?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX