Ania i Jakub z "Rolnik szuka żony" pokazali nowe romantyczne zdjęcia. Nie wszyscy jednak wierzą w szczere intencje Ani. Jest jej reakcja

Ania i Jakub pochwalili się na Instagramie nowymi zdjęciami z romantycznego spaceru. Niestety, niektóre internautki uważają, że uczucie Ani nie jest prawdziwe.

Ania i Jakub znaleźli miłość na planie szóstej edycji "Rolnik szuka żony". Między nimi zaiskrzyło na tyle szybko, że rolnik odesłał do domu drugą kandydatkę, by jak najwięcej czasu spędzić z Anią. Widać było, że dla kobiety Jakub również nie jest obojętny, ale bardzo ciężko było jej się otworzyć na uczucie, o czym wspominała nawet w finale show.

Miłość Ani i Jakuba kwitnie

Na szczęście Ani i Jakubowi udało się stworzyć związek i to na tyle silny, że kobieta zdecydowała się nawet przedstawić rolnikowi swojego synka z poprzedniego związku. Jakub natychmiast nie tylko go zaakceptował, ale i się z nim zaprzyjaźnił. Razem spędzają mnóstwo czasu, co zostało uwiecznione podczas pięknej sesji zdjęciowej, którą Ania pochwaliła się na Instagramie.

Oczywiście pod zdjęciami możemy przeczytać mnóstwo pozytywnych komentarzy, wśród których nie zabrakło komplementów od innych uczestniczek "Rolnika" - Ilony, wybranki Adriana, a także Krystyny, która planuje ślub z kobietą.

Aż oko się cieszy - napisała Krystyna.
Jejku, jak cudownie wyglądacie razem z młodym, aż mi się łezka w oku zakręciła. Macie MOC! - napisała Ilona.

Tymczasem jednak pojawiły się również niepokojące opinie internautek, które uważają, że... Ania skrzywdzi Jakuba!

Nie wierzę w Ciebie... Myślę, że skrzywdzisz Jakuba.
Aniu, mam nadzieję, że nie skrzywdzisz Kuby. Wybacz, ale nie wierzę w Twoje szczere intencje... - piszą internautki.

Ania odniosła się do tych przykrych komentarzy.

Na szczęście takich niedowiarków jest bardzo mało. (...) Myślę, żeby oceniać, trzeba bliżej poznać osobę. Nie chodzi tu przecież o to, aby całemu światu coś udowadniać i pokazywać, bo ważne jest to, aby Kuba (w moim przypadku) wiedział, co ja czuję i to się dla mnie liczy - odpowiedziała Ania.

komentarze na profilu Anikomentarze na profilu Ani Instagram/asjszjn

My się zgadzamy z wybranką rolnika, a Wy?

KM

Nie tylko związek Ani i Jakuba przetrwał po programie "Rolnik szuka żony". Te pary też znalazły miłość:

Więcej o:
Komentarze (59)
Ania i Jakub z "Rolnik szuka żony" pokazali nowe romantyczne zdjęcia
Zaloguj się
 • Gość: Martyna

  Oceniono 8 razy 8

  Najlepsi z całego Rolnika. A że mniej wylewni-cóż ludzi w pewnym wieku są ostrożniejsi , nie wszystko na pokaz Szczęścia dla nich niezmiennie trzymam kciuki

 • Gość: Obiektywna

  Oceniono 7 razy 7

  Nie lubię zawistnych ludzi.. Ania i Jakub sa super!!! Na pewno im się uda to dwóch szczerych i kochających się ludzi.

 • Gość: Basia

  Oceniono 9 razy 7

  Fajna sesja taka naturalna, a nie przy sztucznych dekoracjach w studiu. I są podobni do siebie czyli bez obróbek.

 • Gość: lala

  Oceniono 11 razy 7

  Wspaniała sesja, uwielbiam takie. Powodzenia. Ludzie chca Was oglądac i wiecej wspólnych sesji.

 • Gość: Ula

  Oceniono 6 razy 6

  Cudnie i życzę Wam wytrwałości w tym związku,tworzycie śliczny związek a jeszcze wśród Was synek i dlatego warto zrobic wszystko aby trwało to wiecznie.Pozdrawiam.

 • Gość: Anna

  Oceniono 12 razy 6

  Wygrała los na loterii życia, rzadko który facet chce kobietę z dzieckiem, więc niech to doceni, że ich wziął do siebie i utrzymuje za to że jest. Który facet odważyłby się na taki krok? Każdy chce cnotke mlodkr bez dzieci itd. Która wszystko w domu i wkoło domu zrobi, i dziećmi się zajmie itd... A od siebie mało który coś wymaga, na szczęście nie wszyscy tacy są :)

 • Gość: Gosc

  Oceniono 5 razy 5

  Bardzo fajnie że Ania, Ilona znalazły szczęście w "Rolnik szuka żony". Życzę im dużo radości, szczęścia, pomyślności na długie lata. Nie patrzcie na plotkarzy co o was źle piszą róbcie swoje. Ci co złe piszą wam zazdroszcza

 • Gość: Asz

  Oceniono 3 razy 3

  Zle piszą zazdrosnice! Ja też Aniu zazdroszczę Ci Jakuba, ale cóż mogłam się zgłosić, wspaniały facet! Życzę Wam szczęścia!

 • voyteko

  Oceniono 2 razy 2

  po slubie zabierze mu wszystkie traktory...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX