"Ameryka Express 2" wraca do TVN. Wśród uczestników Patrycja Markowska, Grażyna Wolszczak i Paweł Deląg. Zaskoczenie to nowa prowadząca

Wiosną 2020 roku stacja TVN rozpocznie nowy sezon programu "Ameryka Express", który odbędzie się w Gwatemali i Kolumbii. Tym razem Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi programu. Zobaczcie, kto ją zastąpi.

Program "Ameryka Express" jest kontynuacją programu "Azja Express". Reality show zakłada rywalizację par, które muszą pokonać wyznaczoną trasę. Na przeżycie mają 1 dolara dziennie, którego mogą wydać tylko na jedzenie i nie mogą płacić za środki transportu i nocleg. Duże wyzwanie prawda?

"Ameryka Express 2" - uczestnicy 

Na oficjalnym profilu "Ameryka Express" na Instagramie zostali przedstawieni nowi uczestnicy. W tym nowa prowadząca, która zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak. Przypomnijmy, że Agnieszka zrezygnowała z prowadzenie wszystkich programów (również Big Brothera) z powodu tragicznej śmierci jej męża-Piotra Woźniaka-Staraka. 

Agnieszkę Woźniak-Starak zastąpi Daria Ładocha, która zwyciężyła drugą edycję programu "Agent Gwiazdy". Producenci są zdania, że doświadczenie zdobyte w poprzednim show, pomoże jej w zrozumieniu i wsparciu uczestników.

Uczestnicy, którzy wiosną powalczą o wygraną to:

1. Karolina Pisarek to modelka i finalistka "Top model". W programie zawalczy w parze z Martyną Gajewską Komorowską. 
2. Patrycja Markowska jedna z najsławniejszych polskich piosenkarek wystąpi z Żanetą Luberą, która również zajmuję się muzyką. 
3. Reggie i Iwona Benjamin to bohaterowie programu "Żony Hollywood". Na stałe mieszkają w Los Angeles. 
4. Grzegorz i Rafał Collins to bracia, którzy zawodowo zajmują się przeróbką najbardziej luksusowych aut. 
5. Grażyna Wolszczak, aktorka w programie wystąpi ze swoim synem Filipem Sikorą. 
6. Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał para, których losy połączyły się podczas programu "19+". 
7. Paweł Deląg - jeden z najprzystojniejszych polskich aktorów na towarzysza podroży wybrał przyjaciela, Dariusza Lipkę.
8. Marcin „Różal” Różalski to jednym słowem heros. Bokser w programie będzie z Bartoszem Fabiańskim, zawodnikiem mieszanych sztuk walki.

Zdjęcia do nowej edycji już się zakończyły. Program ponownie będzie liczyć 13 odcinków i rozpocznie się najbliższej wiosny. 

BO

Poniżej możecie zobaczyć jedno z zadań w poprzedniej edycji programu. 

Więcej o:
Komentarze (8)
"Ameryka Express 2" wraca do TVN. Znamy nową prowadzącą i uczestników
Zaloguj się
 • Gość: xyz

  Oceniono 4 razy 2

  Fajnie że Markowska, Deląg, Wolszczak ale reszta porażka.

 • pislamabad

  Oceniono 2 razy 2

  Różal :))))) Oj byndzie wesoło

 • Gość: Anna

  Oceniono 5 razy 1

  Mzbieranina nieudaczników szolbiz chyba... Masakra... Dobrze ze starakowej nie ma, bo jej się nie da ani oglądać ani słuchać...

 • Gość: oko

  0

  Dla Deląga nawet chyba obejrzę ten szajs

 • Gość: gość

  Oceniono 2 razy 0

  Nikt ciekawy

 • Gość: zybi1987

  Oceniono 1 raz -1

  Pedały, lezby i pseudo celebryci jak wy to nazywacie "Gwiazdy"- ap ropo gwiazdy są na niebie a Waldek spod sklepu jest więcej wart niż Ci ludzie bo ma szacunek do innych i nie sprzedaje się za pieniądze :/ dlaczego nie wezmą do programu Waldka spod sklepu??? ze jeszcze jąkałaś miernota społeczna to ogląda :D

 • Gość: nie znam

  Oceniono 1 raz -1

  Markowska najsławniejsza z tego że jest córką Markowskiego

 • Gość: Gosc

  Oceniono 1 raz -1

  Markowska z Delagiem!!!??? Stara milosc odzyje

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX