Małgorzata Kożuchowska promuje nowy serial. Zawsze błyszczała, tym razem niekoniecznie. Oversize'ową marynarką zasłoniła piękną sukienkę

Małgorzata Kożuchowska pojawiła się na konferencji nowego serialu TVN. Jak zaprezentowała się na ściance? Bywało lepiej.

Małgorzata Kożuchowska od lat wiedzie prym wśród najpopularniejszych polskich aktorek. Sławę dała jej głównie gra w "M jak Miłość", która zresztą wspominana jest po dziś dzień. Kilka tygodni temu gwiazda opowiedziała o kulisach śmierci swojej bohaterki. Chcąc jednak zerwać z wizerunkiem Hanki Mostowiak, przyjmuje kolejne propozycje TVN-u. Przez kilka sezonów wcielała się w Monikę Borecką w "Drugiej Szansie", była prokuratorem w "Prawie Agaty", a teraz będziemy mogli podziwiać ją jako Luizę Porębską w "Motywie".

Małgorzata Kożuchowska na konferencji "Motywu"

"Motyw" to nowa produkcja TVN-u, która na antenie stacji zadebiutuje wiosną. Już teraz jednak rozpoczęła się jego promocja, ponieważ na dniach pierwszy odcinek dostępny będzie w aplikacji Player.pl. Z tej okazji na konferencji pojawiły się główne gwiazdy serialu. Naszą uwagę zwróciła stylizacja Kożuchowskiej.

Małgorzata postawiła na beżową sukienkę w groszki, którą zasłoniła oversize'ową marynarką zapiętą na jeden guzik i przewiązaną czarnym paskiem. Aktorka nie chciała chyba zmarznąć i dopasowała do całości wysokie, skórzane kozaki. I choć całość nie jest zła, nie robi na nas wrażenia tak, jak poprzednie stylizacje gwiazdy. 

Może Kożuchowskiej skończyły się pomysły, bo w ostatnim czasie miała tak wiele publicznych wyjść? Oby nie! W końcu nie może spaść z podium ikon stylu.

CW

Małgorzata Kożuchowska śpiewa "Shallow". Udana wersja? 

Więcej o:
Komentarze (9)
Małgorzata Kożuchowska promuje nowy serial. Zawsze błyszczała, tym razem niekoniecznie
Zaloguj się
 • Gość: xd

  Oceniono 11 razy 5

  Topornie

 • atr8

  Oceniono 4 razy 2

  Wygląda jak towariszczka politruk z żenskiego bataliona.

 • Alicja Nowak

  Oceniono 1 raz 1

  Oversize'ową - co to za wyraz ? Trzeba być totalnym idiotą żeby robić takie połączenia i zaśmiecać polski język. Ludzie trochę godności!

 • Gość: Eryk

  Oceniono 1 raz 1

  Ona jest brzydka!

 • Gość: Maja

  0

  Maja

 • Gość: Maja

  Oceniono 2 razy 0

  Od czasu gdy skręciła w lewo tonie bidula. I lesbijki już nawet zagra w nędznym tvn. Żal męża i dziecka.

 • Gość: On

  0

  Ubranie ok, ale ona wychudzona, zmęczona i nieladna. Próżna jest bardzo, rzuca się na byle jakie projekty i wygląda fatalnie. Pieniądze, to nie wszystko. I te jej filmiki z nie naturalna wyrrrraźnąą wymową. Przejadla się, co widać na fatalnej liczbie ilości lajków. Rozwali sobie rodzinę. Głupia i Próżna.

 • Gość: Laslo

  Oceniono 9 razy -1

  Ubrana jest świetnie i modnie.

 • Gość: ewa

  Oceniono 10 razy -2

  wyglada świetnie, to konferencja serialu, a nie pokaz mody. Ubrała sie bardzo modnie, pięknie i stosownie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX