Anja Rubik pokazała ślubne zdjęcie swoich rodziców. "37 lat razem". Modelka jest bardzo podobna do mamy

Anja Rubik jest bardzo rodzinną osobą, o czym świadczyć mogą jej zdjęcia z najbliższymi w social mediach. Tym razem modelka na Instagrame opublikowała ślubne zdjęcie swoich rodziców, którzy świętują 37. rocznicę ślubu!

Anja Rubik jest jedną z najpopularniejszych polskich modelek, które zrobiły ogromną karierę za granicą. Gwiazda swego czasu była Aniołkiem Victoria's Secret, ale to tylko kropla w morzu jej zawodowych osiągnięć. Jakiś czas temu modelka rozstała się ze swoim już byłym mężem Sashą Knezevicem i jak sama przyznała w rozmowie z Vivą, była to najtrudniejsza decyzja w jej życiu.

Szczęście w miłości za to mają rodzice Anji Rubik. W tym roku pani Ewa i pan Andrzej świętują 37. rocznicę ślubu. Z tej okazji modelka na Instagramie opublikowała kilka zdjęć rodziców, w tym również to ślubne. 

Anja Rubik pokazała zdjęcie ślubne rodziców

Nie da się ukryć, że 37 lat razem to naprawdę wspaniały wynik. Rodzice Anji Rubik mogą być przykładem prawdziwej miłości. 

37 lat razem! Kocham Was! - napisała na Instagramie Anja.

Fani modelki są nie tylko zachwyceni zdjęciami rodziców Rubik, lecz także tym, jaką metamorfozę przeszli na przestrzeni lat. 

Cudowni rodzice, z wiekiem coraz piękniejsi.
Jacy piękni! Kiedyś i teraz!
Pani Mama jest jak wino - komentują.

Nie sposób się z tym nie zgodzić, bo pani Ewa i pan Andrzej mimo upływającego czasu wyglądają naprawdę pięknie. Teraz już wiadomo, po kim ich córka odziedziczyła urodę. Wydaje nam się, że modelka jest podobna do mamy. Zgadzacie się?

AM

Tak Anja Rubik przygotowywała się do MET Gali. Na imprezie bawiła się z Miley Cyrus: 

Więcej o:
Komentarze (21)
Anja Rubik pokazała ślubne zdjęcie swoich rodziców "37 lat razem ! Kocham Was! "
Zaloguj się
 • Gość: Fafik

  Oceniono 15 razy 13

  Do taty!

 • Gość: @Gosc

  Oceniono 14 razy 10

  Napewno do matki nie podobna, ale jak. Zwykle,, fani,, z insta muszą coś napisać, byle napisać, nie ważne czy z sensem czy zgodnie z prawdą jaka widzimy.

 • Fan Fan Czarny tulipan

  Oceniono 2 razy 2

  Mama potrafiła robiąc zdjęcie domykać usta, córka zaś nie, a podobieństwo widać ale bardzo znikome.

 • Gość: Nauczycielka

  Oceniono 1 raz 1

  Tata - podobny do Pawła Domagały

 • tran21

  Oceniono 4 razy 0

  Czegoś tu nie rozumiem. Co - kogoś w miarę normalnego - może obchodzić, ile lat po ślubie są rodzice pani Rubik? I dlaczego ta pani informuje o tym cały świat? Czy naprawdę do lansu trzeba wykorzystywać także własnych rodziców? Do tych, co się tak tym rajcują - ogarnijcie się!

 • Gość: Sranja

  Oceniono 10 razy -2

  Przepraszam, czy możecie skończyć z tym kretynizmem i zacząć nazywać ją normalnie, czyli Anna?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX