Książę William i księżna Kate stali się obiektem żartów na uroczystej imprezie. Siedzieli na widowni. Ich reakcje zarejestrowała kamera

Książę William i księżna Kate na pewno zapamiętają swój gościnny udział podczas tegorocznego Royal Variety Performance. Wszystko za sprawą niewybrednych żartów prowadzącego.

Co roku w londyńskim Palladium kręcony jest przedświąteczny program telewizyjny „Royal Variety Show”. W tym sezonie gospodarzami wieczoru byli Rob Beckett oraz Romesh Ranganathan. Widowisko było nakręcone pod koniec listopada, a swoją telewizyjną premierą miało w miniony wtorek na antenie ITV. Na widowni nie zabrakło księcia Williama i księżnej Kate, w których to gospodarz celował swoimi żartami najbardziej. Nie oszczędził również ich dzieci.

Książę William i księżna Kate obiektem żartów

Gospodarz wieczoru nie mógł się oprzeć parze książęcej, z której to żartował najchętniej. Zaczęło się od dzieci.

Podobnie jak ja masz troje dzieci. Wyobrażam sobie, że każdego ranka wpadają do twojej sypialni, a ty patrzysz na ich piękne twarze i mówisz: Żałuję tego - zaczął Romesh.

Na tym się nie skończyło. Prowadzący dopytał również o opiekę nad ich dziećmi.

Dziękuję, że wyszedłeś dziś wieczorem. To ekscytujące. Dostaliście opiekunkę do północy, czy do pierwszej? Warto przygotować dodatkowe 20 funtów - dodał.

Co ciekawe, reakcja książęcej pary była nieco zaskakująca, Ci pokazali duży dystans i śmiali się na głos, co uchwyciły kamery. Myślicie, że żarty naprawdę ich rozbawiły, czy była to jedynie dobra mina do złej gry?

Sprawdź wpadki podczas królewskich ślubów:

RG

Więcej o:
Komentarze (10)
Książę William i księżna Kate stali się obiektem żartów na uroczystej imprezie. Siedzieli na widowni. Ich reakcje zarejestrowała kamera
Zaloguj się
 • Gość: ość

  Oceniono 45 razy 41

  Trudno cokolwiek zrozumieć z bełkotu, którym nas raczy "redaktor". Sądząc po zdjęciu - bawią się świetnie. W Anglii można się śmiać ze wszystkiego, nie wyłączając rodziny królewskiej, Jezusa Chrystusa i Marii. Tak po prostu mają i to o wiele zdrowsze niż posiadanie art 212 KK w Polsce.

 • jednooki.pirat

  Oceniono 25 razy 23

  A teraz wyobraźcie sobie, że w TVP ktoś zażartował z Kaczyńskiego.

 • Gość: gosc

  Oceniono 3 razy 1

  a autor nie wie?!

 • Gość: Rodzice

  0

  I co w tym takiego smiesznego co to za facto że takie głupoty opowiada a co on nie ma dzieci albo każdy z nas no prawie i co nie wpadają do pokoi rano i to takie śmieszne chyba nie raczej wspaniale !!!że ktoś taki mały wdrapuje się na lozko I ale śmieszne

 • alfred.ziemniak

  Oceniono 12 razy 0

  Ale jajca, prawie takie same jak kiedyś Pipa Midelton się potkła.

 • Gość: gosc 007

  Oceniono 17 razy -3

  Ona powinna być królową. Pasuje jak ulał.wie jak dojść do celu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX