Joanna Krupa szczerze o karmieniu piersią. "Nie będę mówić, że mi tryska wszędzie"

Joanna Krupa słynie z bezpośredniości. Zapytana w "Dzień Dobry TVN" o karmienie piersią wyznała, jak to u niej wygląda. Kolorowo nie jest, a mleko nie płynie strumieniami.

Joanna Krupa zaledwie miesiąc temu urodziła córeczkę. Świeżo upieczona mama wystąpiła w sobotę w "Dzień Dobry TVN". W wideo-konferencji z Małgorzatą Ohme wyznała, jak pierwszy miesiąc życia Asha-Leigh wpłynął na jej życie. Lekko nie jest.

Joanna Krupa o karmieniu piersią

Kwestia, która bardzo często nurtuje innych ludzi, dotyczy karmienia noworodka. Nie inaczej było w tym przypadku. Z ust Małgorzaty Ohme musiało paść pytanie o to, jak Joanna Krupa karmi swoje dziecko. Okazuje się, że mała Asha-Leigh karmiona jest i piersią i butelką.

"Dlaczego?" - zawoła od razu tłum zwolenników jednej i drugiej metody. Powód jest prosty. Joanna Krupa nie "rozkręciła" laktacji do tego stopnia, że dałaby radę bez problemu karmić wyłącznie piersią, o czym sama wspomniała w rozmowie w "Dzień Dobry TVN".

Karmię tak i tak. Butelką też karmię, bo nie mam za dużo mleka, nie będę mówić, że mi tryska wszędzie. Troszkę jestem smutna przez to, ale jest jak jest - mówiła.

Pani Joanno, niech pani smutna nie będzie. Można karmić tak i tak - i wszystko jest dobrze. Trzymamy kciuki, bo to prawda, że nie u każdego mleko płynie jak rzeka z piersi. Zalecamy jednak ostrożność w reklamowaniu kolejnych marek, bo w zamieszaniu naokoło dziecka łatwo pomylić butelki, których się używa z tymi, które się tylko promuje, co miało miejsce ostatnio...

Joanna Krupa promuje butelki, których nie używaJoanna Krupa promuje butelki, których nie używa Fot. Joanna Krupa - Instagram

Więcej o:
Komentarze (38)
Joanna Krupa szczerze o karmieniu piersią. "Nie będę mówić, że mi tryska wszędzie"
Zaloguj się
 • Gość: Ola

  Oceniono 6 razy 4

  Ta Pani nie powinna się oddzywac!! 😊

 • Gość: Frappe

  Oceniono 11 razy 3

  W większości wypadków to nie jest tak, że trzeba dokarmiać bo nie ma mleka. Nie ma mleka bo się dokarmia. To tak jak z popytem i podażą. Dziecko kiedy ssie stymuluje brodawki, które wysyłają info do mózgu, że trzeba produkować. Samo z siebie nie tryska. Dokarmia się bo karmienie piersią to harówka, szczególnie na początku. Co ok 2 godziny przez całą dobę, tylko jedna osoba-matka.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 5 razy 1

  Widać nie chce się jej dostawiać za często ani ściągać laktatorem. Bez stymulowanie nie ma mleka, proste. Albo częste dostawianie albo laktator między kamieniami to mleko będzie.

 • Gość: Matka polka

  Oceniono 1 raz 1

  Karmić piersią to jest zaszczyt a nie haniba poto są i do tego suza puziniej i tak bendziesz stara i zmarszczona jak każda z nas.

 • Gość: lizka

  0

  Dobrze jest karmić choćby częściowo piersią. Lepiej tak niż wcale. Ale można jeszcze powalczyć o lepszą laktację, szczególnie w pierwszych tygodniach. U mnie trochę to trwało, wiele godzin Mały spędził przy mojej piersi, odciągałam pokarm i piłam lactosan mama, by wesprzeć laktację.

 • Gość: Gość

  0

  Plotku może wprowadzisz możliwość komentowania tylko z rejestracją z imienia i nazwiska albo przez fc?albo chociaż sprawdzajcie komentarze, bo tego jadu nie da się czytać

 • Gość: leshido

  0

  To już nawet jej do porno nie biorą?
  Biedne brzydactwo

 • tinorossi

  0

  Pani Joanna ma sliczna coreczke , widziałem na zdjęciu . Zycze im wszystkiego najlepszego .
  Niektóre woisy sa straszne ! Ciagle się trzeba wstydzić .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX