Natalia Nykiel na chwilę wróciła do Polski. Chyba jeszcze nigdy nie widzieliśmy jej w takim wydaniu. Francja elegancja!

Natalia Nykiel jakiś czas temu ogłosiła, że robi przerwę w karierze i wyjeżdża z kraju. Mimo to zdarza jej się wracać i występować w Polsce.

Natalia Nykiel jest jednym z największych objawień polskiej sceny muzycznej ostatnich lat. Dziewczyna zyskała sławę dzięki udziałowi w "The Voice of Poland". Programu nie wygrała, ale szybko podbiła listy przebojów swoimi przebojami. Chyba nie ma osoby, która nie znałaby jej hitu "Bądź duży".

Natalia Nykiel wróciła do Polski

Pomimo wielu sukcesów gwiazda postanowiła zawiesić karierę. We wrześniu 24-latka ogłosiła na Instagramie, że wyjeżdża za granicę, gdzie będzie kontynuowała studia. Od tego czasu wokalistka rzeczywiście ograniczyła swoją obecność w mediach. W Polsce bywa sporadycznie. Ostatnio zrobiła jednak wyjątek.

Kilka dni temu Natalia Nykiel wróciła do kraju. Wokalistka wzięła udział w widowisku poświęconym twórczości Przemysława Gintrowskiego. Relacja z uroczystości zostanie wyemitowana dopiero w drugiej połowie grudnia, jednak gwiazda już teraz pochwaliła się na Instagramie swoją "stylówką".

Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni! Nykiel zdążyła już przyzwyczaić nas do swojego kolorowego i ekscentrycznego stylu. Tym razem postawiła jednak na długą, czerwoną suknię. Sama klasyka, zero wariacji. Chyba jeszcze nigdy nie widzieliśmy jej w takim wydaniu, ale jesteśmy jak najbardziej na tak, a Wy?

Więcej o:
Komentarze (8)
Natalia Nykiel na chwilę wróciła do Polski. Chyba jeszcze nigdy nie widzieliśmy jej w takim wydaniu
Zaloguj się
 • Gość: Nienie

  Oceniono 10 razy 8

  To jest dramat, co styliści zrobili z Natalią po The Voice. Kiedyś byla sliczna, a teraz oszpecona i tyle.

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  Widziałam raz w Voice of... Całość.... słaba!!! Fatalna piosenka i program 2,to najgorzej ubrani goście. Te powiewające szmatki to koszmarem wszystkich.

 • polon_us

  Oceniono 3 razy 3

  "Francja elegancja"?
  W oryginale jest "Elegancja Francja" - niby to samo, ale nie to samo.
  Autor tych wypociń może przesłuchać stare wydania IMA. Przy założeniu, że wie, co skrót ten oznacza.
  Heh ...

 • Gość: gośćó

  Oceniono 7 razy 1

  To ta co śpiewała że wszędzie wiszą lustra?
  Swoją drogą ma24 lata a wygląda gorzej od "41" letniej Małgosi.

 • martapawlocka

  0

  Jest info o kolejnych koncertach po nowym roku - goingapp.pI/evt/2187075/natalia-nykiel-gdynia Ona będzie m.in. w Gdynii, ale tych koncertów ogólnie ma być sporo. Sami jesteśmy ciekawi, jak to wyjdzie. Sama nowa płyta wyszła jej moim zdaniem genialnie. Szacunek ;-)

 • Gość: uuu

  0

  Wiadomo ze wielka pseudokariera tej pani jest dzieki znajomosciom. Pani dosc operatywna w tych sprwach pomimo ze posiada slabiutki glosik. Niech nie wraca bedzie jednego beztalencia mniej.

 • Gość: Rafal

  Oceniono 6 razy 0

  Śmiać mi się chce, gdy widzę te pseudo gwiazdy, którym bliżej jest do pustaka

 • Gość: Render

  Oceniono 6 razy 0

  Jej piosenki o niczym to jeden wielki rzyg. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak beztreściwymi utworami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX