93-letnia królowa Elżbieta II udała się na przejażdżkę konną. Brytyjska prasa zachwycona: "Jej loki były perfekcyjnie ułożone"

Królowa Elżbieta II została przyłapana podczas porannej przejazdżki konnej w poniedziałek. Później tego samego dnia była widziana przed pałacem Buckingham. Przypomnijmy - władczyni ma 93 lata.

Królowa Elżbieta II świetnie się trzyma. 93-latka chętnie wybiera aktywności, które są typowe dla rodziny królewskiej, jak jazda konna, ale raczej niezwykłe, jeśli chodzi o osoby starsze.

Królowa Elżbieta II na koniu

Królowa obala stereotyp starszej pani zajmującej się wnukami, robiącej na drutach w bujanym fotelu. Nie poddaje się metryce i chętnie jeździ konno, ponieważ uwielbia jeździectwo i zajmowanie się tymi majestatycznymi zwierzętami.

W grudniowy poranek była widziana na przejażdżce konnej na terenie zamku Windsor. Towarzyszył jej jeden jeździec. Na tę wycieczkę wokół posiadłości królowa wybrała czarny płaszcz, jasną chustę i pomarańczowe rękawiczki. Dla bezpieczeństwa podczas jazdy miała na głowie czarny kask jeździecki.

Tego samego dnia przybyła do Pałacu Buckingham. Jej białe loki były jak zwykle nienaganne i niezmącone po porannej wycieczce.

Zdjęcia z tego dnia możecie zobaczyć TUTAJ > > >. A my możemy tylko pozazdrościć - w wieku 93 lat sami chcemy być jak królowa. Serio.

A to nie pierwszy raz, kiedy królową przyłapano w czasie przejażdżki konnej. Niecały miesiąc temu wzbudziła ogromny entuzjazm, kiedy pod koniec listopada wybrała się na podobną "wyprawę" po terenach przy zamku w Windsorze.

Chwała królowej za taką postawę!

DK

Zobacz, jak rodzina królewska świętowała urodziny królowej

Więcej o:
Komentarze (4)
93-letnia królowa Elżbieta II udała się na przejażdżkę konną. Brytyjska prasa zachwycona: "Jej loki były perfekcyjnie ułożone"
Zaloguj się
 • Gość: N

  Oceniono 8 razy 8

  Zazdroszczę kondycji, szacun.

 • Gość: uff

  Oceniono 1 raz 1

  loki "niezmącone", taaa

 • Gość: niegość

  Oceniono 2 razy 0

  Na koniu, to mocno powiedziane. To zwykły kuc, koń to jest na drugim planie, dwa razy większy. Ale i tak szacun, że się wdrapała.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX