Meghan Markle ma praktyczne podejście do świątecznych prezentów. Już wiadomo, co może podarować Harry'emu. Jeden pomysł jest przezabawny

Meghan Markle, podobnie jak reszta rodziny królewskiej, powoli zaczyna przygotowywać się do świąt. Magazyn "Hello" spekuluje, jakie prezenty księżna może podarować Harry'emu.

Brytyjska rodzina królewska ma wiele świątecznych tradycji. Jedną z nich jest wzajemne wręczanie sobie prezentów. Dla niektórych może wydawać się to infantylne, ale udział w zabawie bierze nawet sama królowa Elżbieta II. Prezenty powinny być niespodziankami, jednak brytyjska prasa już teraz spekuluje, jaki podarek Meghan Markle może sprawić mężowi. 

Co Meghan Markle kupi rodzinie na święta?

Zagraniczne media od kilku tygodni donoszą, że w tym roku Meghan Markle i książę Harry spędzą święta Bożego Narodzenia z dala od domu. Gdzie? Wersje są różne. Od USA po Afrykę. Para nie ucieknie jednak przed coroczną tradycją dawania sobie prezentów. 

Jak donosi magazyn "Hello", Meghan Markle słynie z tego, że lubi wręczać praktyczne podarunki. Dziennikarze dotarli do bloga, którego księżna prowadziła jeszcze zanim została żoną Harry'ego. Jeden z jej wpisów był poświęcony właśnie świątecznym prezentom dla mężczyzn. Wśród propozycji Meghan znalazły się między innymi: kolorowe skarpetki, gramofon oraz elektroniczna ramka na zdjęcia. Nas najbardziej rozbawiła jednak kosmetyczka z napisem "jest pan nieprzeciętnie przystojny". Ciekawe, jak taki upominek skomentowałaby królowa Elżbieta II?

Zgodnie z założeniami, zabawa w świętego Mikołaja jest owiana tajemnicą. Najprawdopodobniej nigdy nie dowiemy się, co postanowiła kupić Meghan Markle. No, chyba że wygada się ktoś z pałacowej służby. Nie od dziś wiadomo, że to właśnie oni dostarczają mediom najbardziej pikantne plotki z brytyjskiego dworu.

Meghan Markle zwróciła się do młodych ludzi: Jako mała dziewczynka byłam przerażona:

Więcej o: