Kukulska pochwaliła się zdjęciami zza kulis koncertu. Towarzyszyły jej Socha i córka prezydenta. "Doborowe towarzystwo"

Nie od dziś wiadomo, że show-biznes to mały świat. Widzieliście o tym, że Natalia Kukulska przyjaźni się z tymi gwiazdami?

Każdy, kto obserwuje Natalię Kukulską na Instagramie wie, że wokalistka rzadko kiedy wrzuca do sieci prywatne zdjęcia. Jej osobiste życie także jest owiane tajemnicą. Nic więc dziwnego, że każde uchylenie jej rąbka to nie lada gratka dla fanów.

Natalia Kukulska imprezuje ze znanymi koleżankami

Ostatnio Natalia Kukulska pokazała na Instagramie zdjęcia zza kulis koncertu. Co ciekawe, towarzyszyły jej Aleksandra Kwaśniewska oraz Małgorzata Socha. Do tej pory nie wiedzieliśmy, że panie są koleżankami. Co więcej, na scenie Natalia zaśpiewała z mężem Aleksandry Kwaśniewskiej - Kubą Badachem.

Fajnie, mówiąc miedzy nami, spotkać się czasem poza sceną, by i tak spontanicznie na niej wylądować - dopisała piosenkarka pod fotkami.

Ewidentnie widać, że gwiazdy były w szampańskich nastrojach, a uśmiechy nie schodziły im z twarzy. Wspólne zdjęcia gwiazd spodobały się internautom. Swoimi zachwytami podzielili się w komentarzach.

Doborowe towarzystwo.
Fajni jesteście.
Uwielbiam Was - piszą.

Niektórzy zauważyli też, że Natalia Kukulska jest podobna do młodej Madonny. Wcześniej nie widzieliśmy tego podobieństwa, ale trzeba przyznać, że rzeczywiście, coś w tym jest!

Natalia Kukulska obchodziła urodziny na scenie:

Więcej o:
Komentarze (8)
Natalia Kukulska pochwaliła się zdjęciami zza kulis koncertu. Towarzyszyły jej Socha i córka prezydenta
Zaloguj się
 • Gość: pikej krul

  Oceniono 7 razy 5

  Puszek okruszek
  Puszek kłębuszek
  Bardzo go lubię
  Przyznać to muszę
  Puszek okruszek
  Kłębuszek
  Jest między nami sympatii nić
  Wystarczy tylko
  Że się poruszę
  Zaraz przybiega by ze mną być

 • Gość: gość

  Oceniono 3 razy 1

  najważniejsze święta przed nami, Bożego Narodzenia a tu same bluzgi nienawiści. Ludzie, czy wy jesteście jeszcze ludźmi? Bo katolikami to już chyba raczej wcale

 • Gość: gość

  Oceniono 2 razy 0

  Lubię Natalię, nigdy nie przesadzała, wypowiedzi taktowne, sporo fajnych i zapamiętanych hitów. Teraz udziela się mniej, wiadomo troje dzieci, ale szczęśliwa mężatka, wyważona, inteligentna kobietka. A ci poniżej jak wolą na przykład taką Miley Cyrus, no to czemu nie? Tam sobie proszę pomyje wylewać z powodu własnych frustracji

 • valla

  Oceniono 10 razy -6

  "gwiazdy" - socha - sztuczna pseudo aktorka; kukulska - wybitne beztalencie - kariera na smierci matki - i kwiasniewska - wieczna bezrobotna.

  rzeczywiscie same autorytety……...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX