Małgorzata Rozenek podjęła ostateczną decyzję odnośnie trzeciej ciąży i wyznaczyła termin. Wtedy przestanie się starać o dziecko

Małgorzata Rozenek udzieliła wywiadu dla tygodnika "Twoje Imperium", w którym opowiedziała o swoich planach odnośnie trzeciej ciąży.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan nie ukrywają, że ich wielkim marzeniem jest wspólne dziecko. Od jakiegoś czasu starają się, "Perfekcyjna" poddaje się zabiegom in vitro. Niestety, jak na razie bezskutecznie. Jak się okazuje, małżonkowie wyznaczyli sobie termin, do którego będą walczyć.

Małgorzata Rozenek o trzeciej ciąży

O swoich ustaleniach Małgorzata Rozenek opowiedziała w rozmowie z tygodnikiem "Twoje Imperium".

Wyznaczyliśmy sobie czas do końca tego roku - wyznała.

Nie bez znaczenia jest także wiek Małgorzaty Rozenek. Przyznała, że liczy się z tym, że czas upływa, a ona jest coraz starsza. W tym roku skończyła 41 lat i nie chce sytuacji, kiedy nie miałaby sił wychować dziecka.

Wiek jest istotny, ale również to, czy kobieta będzie miała siłę wychować dziecko. Ja muszę być w dobrej formie przez kolejne dwadzieścia lat - powiedziała.

Już od jakiegoś czasu gwiazda głośno mówi o tym, że jeśli kolejne próby in vitro nie przyniosą efektu, w przyszłym roku para będzie rozważać adopcję.

AW

Więcej o:
Komentarze (62)
Małgorzata Rozenek podjęła ostateczną decyzję odnośnie trzeciej ciąży
Zaloguj się
 • Gość: Ja

  Oceniono 10 razy 10

  41 lat to ona miała 10 lat temu!

 • monodeluxe

  Oceniono 12 razy 10

  50 lat i ciąża?W tych czasach zero problemu 😀

 • Gość: citos

  Oceniono 9 razy 9

  a z jakiego powodu GW opisuje takie bzdety jak ciąża czy nie ciąża tej starszej Pani? kto to jest?

 • dlugi48

  Oceniono 13 razy 9

  Strasznie ważna wiadomość do rozgłoszenia w Internecie. Zaskakuje mnie głupota tych, którzy takie niusy zamieszczają. Co normalnych ludzi obchodzi, czy jakaś Rozenek da dupy jakiemuś palantowi czy nie?

 • Gość: Komórka jajowa

  Oceniono 12 razy 8

  Kobieto ciszej ...
  Paplanie na prawo i lewo o owulacji, cyklach, zabiegach ciąży nie służy.

 • Gość: pppa

  Oceniono 9 razy 7

  Jak to mowil Franz Mauer w Psach? To ty stara dupa jestes!!!

 • jaskitm

  Oceniono 9 razy 7

  Czy takie idiotyzmy naprawde warto zamieszczac na glownej stronie gazeta.pI? Zaiste, swiat wstrzymal oddech, Rada Bezpieczenstwa ONZ zarzadza specjalne posiedzenie w sprawie rozenka[ co to jest to rozenek?]

 • Gość: Asia D

  Oceniono 7 razy 7

  Czy naprawde ta "wiadomosc" musi byc w czolowce najnowszych wiadomosci?? Czy to w ogole kogokolwiek obchodzi? Ta kobieta powinna przestac z siebie robic posmiewisko! Z lewej strony wiadomosci informacja o smierci wokalistki Roxette - co jest prawdziwie smutne a z drigiej strony informacja o trzeciej ciazy pani rozenek... Serio????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX