Księżna Kate ma na głowie prawie 8-centymetrową bliznę. Wiadomo, co się stało

Fani księżnej Kate wypatrzyli na jej głowie sporych rozmiarów bliznę. W sieci roi się od spekulacji, co mogło zostawić taki ślad na ciele. Tymczasem Pałac już dawno wytłumaczył, co się stało.

Każdy ruch członków rodziny królewskiej jest bacznie obserwowany. Żaden szczegół nie pozostanie niezauważony. Każdy chętnie przygląda się biżuterii, ubraniom, ale także szczegółom na ciele. Teraz zwrócono uwagę na niemałą bliznę na głowie księżnej Kate.

Księżna Kate ma przy linii włosów dużą bliznę

Na niektórych zbliżeniach twarzy księżnej Kate można zauważyć prawie 8-centymetrową bliznę po lewej stronie głowy. Matka trójki dzieci nauczyła się ukrywać znamię za pomocą kapeluszy i odpowiedni upięć włosów. Wiele osób zastanawia się nad jej pochodzeniem. Jedni myśleli, że ów ślad to doczepiane włosy. Plotki narosły do takich rozmiarów, że głos zabrał rzecznik księcia Williama. Już jakiś czas temu wytłumaczył dla serwisu E! News, dlaczego księżna ma bliznę:

Blizna jest związana z operacją z dzieciństwa - powiedział.

Ta informacja nie wystarczyła. Zaczęły się dalsze pytania: czy operacja była poważna? The Daily Mail skontaktował się z lekarzem, Johnem Scurrem, który stwierdził, że ta ingerencja nie zagrażała życiu przyszłej księżnej Cambridge. 

Naprawdę wątpię, aby był to jakikolwiek poważny stan. Powiedziałbym, że blizna jest wynikiem wady tętniczo-żylnej, która została usunięta - powiedział chirurg.

Lekarz dodał, że dziwi się, że nikt wcześniej nie doszedł do takiego rozpoznania. Nie tylko księżna ma znamię. Jej mąż książę William ma znamię, które nazywa blizną Harry'ego Pottera. Ten znak pojawił się na jego głowie w wyniku uderzenia kijem golfowym, gdy miał 13 lat. 

Za ukrywanie tak dużej blizny na głowie księżnej jej fryzjerce należy się nagroda. Wykonuje świetną robotę, bo naprawdę ciężko znaleźć zdjęcie, na którym wyraźnie widać znamię.

DK

Ostatnio, Księżna Kate i książę William odwiedzili Pakistan

Więcej o:
Komentarze (14)
Księżna Kate ma na głowie prawie 8 centymetrową bliznę. Eksperci wiedzą dlaczego
Zaloguj się
 • Gość: AliceMary

  Oceniono 8 razy 6

  Próbowali jej mózg wszczepić, ale niestety się nie udało, a blizna została :-)

 • shtalman

  Oceniono 7 razy 5

  Prezes Tysiąclecia nie ma blizny na kwadratowym łbie, ale i tak jest zdrowo pyerdolnięty

 • Andrzej Garlicki

  Oceniono 4 razy 4

  Wstrząsające. Zwłaszcza dla polskiego czytelnika, dla którego pociotki angielskiej dynastii panującej są przecież ważniejsze nawet od pytania, czy starczy mu do pierwszego. Jeszcze nic nie wiemy o jakiś ukrytych znamionach. Może kilka "artykułów" w tej - jakże palącej - materii?

 • Gość: gosc

  Oceniono 4 razy 2

  Aaaale tajemnica! Od lat o tym wiadomo.

 • Gość: miłego

  Oceniono 4 razy 2

  wieje mi to

 • student_zebrak

  Oceniono 3 razy 1

  lud prosty ma bruzde na czole, brytyjska arystokracja na linii wlosow.

 • Gość: dnooo

  Oceniono 3 razy 1

  napiszcie jeszcze o pieprzyku na pośladku, co "eksperci" mówią na ten temat

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX