"The Voice Senior". Nowy format TVP wystartował. Pierwsze dwa odcinki to wyciskacze łez

W sobotni wieczór wystartowała pierwsza polska edycja "The Voice Senior". Jedno trzeba przyznać - emocjom nie było końca.

Po sukcesach "The Voice of Poland" i "The Voice Kids", Telewizja Polska postanowiła przygotować nowy program z myślą o osobach po 60. roku życia. I tak powstał format "The Voice Senior". Za nami już dwa pierwsze odcinki i, jak można było się spodziewać, również mnóstwo niespodzianek.

"The Voice Senior". Przesłuchania w ciemno

W nowym programie uczestnicy walczą o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, 50 tysięcy złotych oraz wycieczkę marzeń o wartości 30 tysięcy złotych. Ich występy w każdym odcinku będą oceniane przez Alicję Majewską, Urszulę Dudziak, Marka Piekarczyka oraz Andrzeja Piasecznego. 

Za nami już dwa odcinki etapu "przesłuchania w ciemno". Wystąpili w nich m.in. chemiczka, górnik czy emerytowany taksówkarz. To właśnie ten ostatni wzbudził sporo emocji. Kiedy skończył śpiewać utwór "Gdzie się podziały tamte prywatki", wykonał kolejną piosenkę w towarzystwie swojego syna. Finalnie jego opiekunem został Marek Piekarczyk, który jako jedyny wcisnął guzik podczas występu.

Seria "The Voice" łączy pokolenia. Oliwia Lachnik, która wystąpiła w "The Voice of Poland" w 2017 roku, namówiła swoją babcię na udział w programie. Anna w dzieciństwie śpiewała m.in. razem z Michałem Bajorem, który po kilkudziesięciu latach przesłał jej ciepłe pozdrowienia. W pierwszym odcinku wykonała utwór "Serduszko puka w rytmie cha-cha". Niestety żaden z jurorów się nie odwrócił. Pani Anna poprosiła o możliwość zaśpiewania ze swoją wnuczką piosenki "Dwa serduszka". Ich wykonanie bardzo wzruszyło jurorów i publiczność.

Sobotnie odcinki były bardzo rozśpiewane również dla trenerów, którzy sami chętnie występowali. Alicja Majewska wykonała swój utwór "Odkryjemy miłość nieznaną", a towarzyszył jej w tym Andrzej Piaseczny. Nie zabrakło również momentów, w których jurorzy śpiewali razem z uczestnikami. Ta edycja na pewno wprowadzi mnóstwo świeżości, a przede wszystkim emocji i radości.

Marta Manowska zdradziła nam swojego faworyta:

A jak Wam podoba się nowy program?

KB

Więcej o:
Komentarze (91)
"The Voice Senior". Nowy format TVP wystartował. Pierwsze dwa odcinki to wyciskacze łez
Zaloguj się
 • Gość: Beata

  Oceniono 59 razy 43

  Super skład. Przynajmniej potrafią się wypowiedzieć nie tak jak Margaret czy Bednarek.

 • Gość: Klarunia

  Oceniono 63 razy 41

  W każdym programie zawsze promowana jest młodość,a przecież młodość szybko mija.A my żyjemy dalej ..30,40,50,60,70,........i wciąż mamy te same pragnienia,marzenia.Program fantastyczny!Ze wspaniałą muzyką,a przede wszystkim z prawdziwymi fascynatami muzyki,bez udawania,bez nadęcia..szczerze i naturalnie!Brawo TVP!

 • lasalu

  Oceniono 44 razy 32

  Chłopak z Manchesteru magiczny. To nie głos Claptona, ale poziom podobny...

 • Gość: Zyta

  Oceniono 42 razy 26

  siedziałam jak zaczarowana, choć brakowało mi rockowych hitów z tamtych 60 lat.

 • Gość: Kadia

  Oceniono 45 razy 25

  Rewelacja!!!!!!!

 • Gość: Gosc

  Oceniono 35 razy 23

  Wreszcie jury z klasa

 • Gość: Jak miło!

  Oceniono 39 razy 23

  Mam wrażenie, że na ten program czekałam lata całe. Dziękuję! Było cudnie! Piękne piosenki z lat mojej młodości lub dzieciństwa, uczestnicy, którzy śpiewają, a nie wydzierają się, ciekawe, niebanalne głosy, perfekcyjna dykcja, wspaniali jurorzy, pełna kultura, radość i zabawa. Już kocham ten program, już tęsknię za następnym odcinkiem.

 • Gość: edi

  Oceniono 45 razy 23

  Fajny program. Tak naprawdę to nawet mnie trochę i "wciągnął".:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX