Mister Supranational 2019. Wiemy, kto został najprzystojniejszym mężczyzną na świecie. Polak zajął bardzo wysokie miejsce

W sobotnie popołudnie odbył się finał Mister Supranational. Kto został najprzystojniejszym mężczyzną tego roku?

7 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyła się gala finałowa konkursu Mister Supranational. W tym roku udział wzięło 40 przedstawicieli z całego świata, w tym Polak, Tomasz Zarzycki. Komu udało się zdobyć tytuł najprzystojniejszego mężczyzny?

Mister Supranational 2019. Gala finałowa

Prowadzącymi gali były Davina Reeves – aktorka i Miss Nowego Jorku 2010 oraz Sandra Kubicka – polska modelka oraz uczestniczka 10. edycji programu „Taniec z Gwiazdami”. Można było dostrzec że dla 24-latki było to dosyć stresujące wydarzenie, bo co jakiś czas zdarzały się jej pomyłki. Na scenie wystąpiły Cleo oraz... Barbara Kurdej-Szatan. Również w jury konkursu nie zabrakło polskich gwiazd. Wśród nich znalazły się m.in. Agnieszka Hyży, Janja Lesar czy Agnieszka Kaczorowska.

Mister Supranational 2019. Kto wygrał?

Konkurs wygrał Nate Crnkovich, czyli kandydat pochodzący ze Stanów Zjednoczonych. Amerykanin od samego początku wzbudził spore zainteresowanie jury i widowni w Katowicach.

Mister Supranational 2019. Które miejsce zajął Polak?

Tomasz Zarzycki zajął bardzo wysokie miejsce. Został trzecim wicemisterem konkursu Mister Supranational 2019. Publiczność zebrana w Centrum Kongresowym w Katowicach przez cały wieczór aktywnie kibicowała Polakowi.

Paulina Krupińska o szczęśliwej sukience z 2012 roku:

KB

Komentarze (73)
Mister Supernational 2019. Wiemy, kto został najprzystojniejszym mężczyzną na świecie. Polak zajął bardzo wysokie miejsce
Zaloguj się
 • Gość: Lol

  Oceniono 39 razy 37

  Jeżeli kandydat z U S A zaslugiwal na na pierwsze miejsce to jury chyba było ślepe. Spośród tej piątki było co najmniej 3, którzy zaslugiwsl na ten tytuł.

 • Gość: Iza

  Oceniono 38 razy 34

  Serio jeden z najmniej przystojnych

 • Gość: Kamcia

  Oceniono 13 razy 13

  Serio? Jak w Stanach nie mają przystojniejszych od tego czegoś co wygrało... to nie dziwię się, że znieśli nam wizy... chcą, żeby trochę przystojniejszych chłopaków im się nazjeżdżało... i nie wiem, nie oglądałam, ale jak ten co wygrał ma być w ogóle przystojny... to ja jestem chińska cesarzowa! (a tak na marginesie to ja lubię blondynów, ale ten to ekhm...)

 • Gość: kupica

  Oceniono 12 razy 10

  Kaprawe oczka, nieszczera twarz.

 • Gość: gosc2

  Oceniono 18 razy 10

  ... A Sasin akurat nie mógł...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX