Pamiętacie, jak Michał Szpak wyrzucił swoją psiapsi z "The Voice of Poland"? Violet Oliferuk zdradza nam, czy to zniszczyło ich znajomość

Violet Oliferuk opowiedziała nam, jak się czuła, gdy jej przyjaciel, Michał Szpak, wyrzucił ją z "The Voice of Poland". Jej słowa was zaskoczą.

W dziesiątej edycji "The Voice of Poland" pojawiła się przyjaciółka Michała Szpaka - Violet Oliferuk. Artysta nie krył emocji, gdy zobaczył ją na scenie i oczywiście przyjął ją do swojej drużyny, czego można było się spodziewać. Niestety, ku zaskoczeniu widzów, Violet wytrwała w show tylko trzy odcinki, tym samym tracąc szansę na zwycięstwo w finale. My zapytaliśmy ją, jak się czuła, gdy Michał wyrzucił ją z programu i czy to zaważyło na ich przyjaźni. Zobaczcie, co nam powiedziała!

KM, MM

Więcej o:

Polecane dla Ciebie

Komentarze (12)
Michał Szpak wyrzucił swoją psiapsi z "The Voice of Poland". Violet Oliferuk zdradza nam, jak się czuła
Zaloguj się
 • Gość: Dfgh

  Oceniono 16 razy 14

  Okropna, wulgarna dziewucha z parciem na szkło równie gigantycznym, co jej straszne siostry. Wszystkich trzech nie da się ani słuchać, ani oglądać. Niech siedzą w Stanach, zamiast w kółko cisnąć się do polskiego szołbiznesu, nie mając absolutnie nic do zaoferowania. Ciągle gadają o własnej wyjątkowości i bredzą, że Polacy nie poznali się na ich urodzie. Najkoszmarniejsze, najbardziej irytujące celebrytki. A kysz!

 • baska_w5

  Oceniono 9 razy 7

  A kto to taki "psiapsi"? Zdecydujcie się: psia czy psi.

 • Gość: Gctxtxtx

  Oceniono 7 razy 5

  Jak ktos to obejrzy, to niech napisze. Nie bede sluchac tego snucia.

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  A jakie to ma znaczenie, kogo ona zna? Jakaś peerelowska mentalność...

 • Gość: Gosc

  Oceniono 1 raz 1

  Też nie.

 • Gość: pies czy suka

  0

  co to jest "psiapsia", to pies czy suka i jaka rasa?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX