Monika Zamachowska znika z show-biznesu. "Zakończyłam tegoroczne bywanie na salonach". Była prezenterka postanowiła wyjechać ze stolicy

Monika Zamachowska postanowiła zrobić sobie przerwę od bywania na salonach. Skąd taka decyzja?

Od kilku tygodni w mediach głośno jest o dziennikarce Monice Zamachowskiej. Wszystko za sprawą jej zaskakującego zwolnienia z programu śniadaniowego "Pytanie na śniadanie". Przypomnijmy, że 47-latkę w roli prezenterki zastąpiła 17 lat młodsza Małgorzata Tomaszewska. Zamachowska nie zamierzała długo smucić się po stracie pracy, a nawet mówiła publicznie, że w nowych ofertach może wręcz przebierać. Teraz poinformowała, że postanowiła zrezygnować z show-biznesu.

Monika Zamachowska znika ze ścianek

Była prezenterka opublikowała na swoim Instagramie post, w którym zdradziła, że nie zobaczymy jej już na branżowych imprezach do końca roku. Powodem mają być liczne artykuły, które pojawiają się na jej temat w sieci. Zamachowska zdradziła również, że wyjeżdża z Warszawy.

Otóż zakończyłam tegoroczne „bywanie na salonach”. Nie było tych eventów ani więcej, ani mniej, niż co roku przed świętami. Ale czuję, że zapotrzebowanie na fake newsy z moim udziałem jest tak ogromne, że zaraz przeczytam, że weszłam w konflikt z własnymi butami, bo nie widziały mnie w roli prowadzącej... Także znikam, wyjeżdżam w miłe miejsce, wyślę fotkę albo dwie z pozdrowieniami. Niemniej pracownicy mediów elektronicznych będą musieli klepać teksty z cyklu „karma wróciła”, bo nic nowego do końca roku się nie wydarzy - czytamy.

W tym przypadku możemy zadać tylko jedne pytanie. Będziecie tęsknić?

Pamiętacie, jak Michał Olszański został zwolniony z TVP po wywiadzie z Jarosławem Kaczyńskim? Anna Popek postanowiła to skomentować:

KB

Więcej o:
Komentarze (17)
Monika Zamachowska znika z show-biznesu. "Zakończyłam tegoroczne bywanie na salonach". Była prezenterka postanowiła wyjechać ze stolicy
Zaloguj się
 • Gość: DO KOŃCA ROKU !!!

  Oceniono 12 razy 12

  3 tygodniowa przerwa na ściankach, ale fotkę wyśle!!!

 • Gość: jojo

  Oceniono 12 razy 10

  baj baj nie będziemy tęsknić

 • sskrytykrytyk

  Oceniono 11 razy 9

  Znikam - ale wysle fotki! Weź Moniu kolo i sie yeeeebnij w czolo. Tak samo dziwna jestes na salonach jak i prywatnie. Sodówa wali do łba.

 • Gość: uuu

  Oceniono 8 razy 8

  Nie takie straszne ,znikniecie z bywania na salonach to tylko jeden miesiac bo tyle trwa rok 2019 tak, ze nie ma czym sie martwiec. A Popek - okropne babsko nie znosimy jej.

 • Gość: Kaja

  Oceniono 11 razy 7

  No i dobrze...bo jak jej słuchałam, to jakbym kurę gdaczącą słyszała...

 • Gość: Wyślę fotkę albo dwie

  Oceniono 9 razy 7

  Nie zobaczycie mnie na ściankach do końca roku (3 tygodnie)

 • Gość: Lili5

  Oceniono 6 razy 6

  Następna "dziennikarka" na bakier z ortografią.
  Tak że wyjeżdżam, a nie także wyjeżdżam.

 • Gość: A możesz zniknąć

  Oceniono 4 razy 4

  bez wysyłania fotek

 • Gość: Hela

  Oceniono 3 razy 3

  Kto to jest a nawet był?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX