Anna Lewandowska zaprojektowała bluzę, by pomóc choremu dziecku. Fani narzekają na cenę. "Kosmiczna". Trenerka zareagowała

Anna Lewandowska zaprojektowała bluzę, a zyski z jej przedaży zasilą szczyty cel. Fani są pod wrażeniem zachowania trenerki? Niekoniecznie. Na Instagramie ''Lewej" rozpętała się burza.

Anna Lewandowska ciągle się rozwija - jest właścicielką kilku sklepów, wydaje książki na temat zdrowego żywienia, oferuje swoim fankom nagrania z ćwiczeniami. Teraz sprawdza się także w roli projektantki. Lewandowska właśnie pochwaliła się na Instagramie projektem swojej najnowszej bluzy. Ta niebawem ma trafić do sklepów trenerki, a cały zysk z jej sprzedaży ma zostać przeznaczony na leczenie chorego Patryka Radwańskiego - kilkumiesięcznego chłopca, który może przeżyć tylko dzięki kosztownej terapii genowej. 

Dzisiaj zasypaliście mnie setkami wiadomości! Kochani, pytacie, cóż to będzie... Już mówię. Podobnie jak w zeszłym roku, szykuję specjalną (już drugą) edycję  BLUZ "HEALTHY TEAM",  którą zaprojektowałam (wkrótce Wam zdradzę więcej szczegółów).  Zysk ze sprzedaży zostanie przekazany na CEL CHARYTATYWNY dla @wyzwanie_patrysia. Warto pomagać! Niech pomaganie będzie w modzie - napisała na Instagramie. 

Anna Lewandowska skrytykowana

Choć cel szczytny, to nie wszystkim się spodobał. Anna Lewandowska została bowiem skrytykowana przez internautów, którym nie spodobała się cena bluzy.

Tylko czy będzie nas na nią stać...
Szkoda, że cena z kosmosu. Gdyby bluza kosztowała na przykład 100 zł, a można kupić za tyle fajną, dobrej jakości bluzę (czyli można takową za tyle wyprodukować), to na pewno więcej osób by kupiło i Patryk dostałby więcej pieniędzy. 300 zł za bluzę to totalne przegięcie, dla zwykłego człowieka to abstrakcja. Szkoda, że tak dużo pieniędzy bierzesz za kawałek materiału sygnowany Twoim nazwiskiem/logo. Sodówka uderzyła zdecydowanie, ceny Twoich produktów są absurdalne Anno - czytamy w komentarzach. 

Co ciekawe trenerka nie zdradziła jeszcze, ile przyjdzie nam zapłacić za ubranie jej projektu. Być może więc internautka, twierdząc, że cena za bluzę jest kosmiczna, zasugerowała się zeszłorocznym cennikiem. 

Anna Lewandowska nie pozostawiła tych słów bez komentarza i szybko odpowiedziała na zarzut. 

Przecież cena jeszcze nigdzie nie jest podana. A  dochód z bluzy będzie przekazany! - napisała.

Komentarz z Instagrama Anny LewandowskiejKomentarz z Instagrama Anny Lewandowskiej Screen annalewandowskahpba/instagram


Wiele osób stanęło po stronie trenerki. 

Za 100 zł sprzedasz, jak wyprodukujesz w Chinach albo w Bangladeszu, gdzie są łamane prawa człowieka, nie mówiąc już o zanieczyszczeniu środowiska... Tu raczej nie o to chodzi.
300 zł to abstrakcja? Kobieto, lepiej mieć w szafie 2 czy 3 bluzy za 300 zł, niż 15 po 60 zł, przy produkcji których wykorzystywane są dzieci, a materiał jest totalnie beznadziejnej jakości. Liczy się jakość, nie ilość - pisali. 

A wy, co myślicie o całej tej sytuacji?

Lewandowska: "Dowiedziałam się, jaka będzie płeć dziecka. Media już wiedzą"

Więcej o:
Komentarze (107)
Anna Lewandowska zaprojektowała bluzę, by pomóc choremu dziecku. Fani narzekają na cenę. "Kosmiczna". Trenerka zareagowała
Zaloguj się
 • Gość: darecky

  Oceniono 40 razy 34

  O czym wy dyskutujecie, pustaki? O jakiej 'pomocy'? Pomoc to realny cash na konto tego dzieciaka, a nie jakieś fajerwerki 'by Ann'. Naprawdę aż tacy tępi już jesteście? To poproście idolkę, żeby jasno i wyraźnie napisała, ile złociszy z takiej bluzy za trzy setki zobaczy ten dzieciak. Zakładam się, że jakieś drobne, bo nawet o ile wasza 'wielka projektantka Ann' faktycznie zrezygnuje z zysku (i zadowoli się samym piarem i brandingiem), to cała reszta zaangażowana w szycie tych bluz - nie. Zabulicie więc koszty i marżę wszystkim dostawcom, wykonawcom, pośrednikom. Patryś dostanie to, co zostanie, czyli resztki. O to wam chodzi?!! To naprawdę tak ciężko ruszyć doopsko, znaleźć numer konta i zrobić przelew? I znika problem kwoty, bo jak cię stać to przelewasz tysiaka, a jak nie to dycholca. Ale realnie pomagasz! A Lewandowska niech wrzuci na Insta skan własnego polecenia przelewu na dwie dychy i poda numer konta, zachęcając innych DO POMOCY, a nie kupowania zaprojektowanej przez siebie bluzy - to niech robi bez zasłaniania się chorym dzieciakiem. Bo wasza realna pomoc polega właśnie na tym, żeby TEJ BLUZY NIE KUPIĆ, a przeznaczone na nią pieniądze oddać dzieciakowi, który ich potrzebuje kosmicznie bardziej, niż wy nowego łacha na kark. Ludzie, myślcie, bo ten gatunek wyginie z głupoty!!!

 • Gość: Amel

  Oceniono 23 razy 21

  Lewa ma sztab ludzi , którzy jej prowadzą intratne biznesy ona tylko daje nazwisko . Kto uwierzy ,
  że prosta sądząc z jej wypowiedzi i błędów ortograficznych jakie robi kobieta pisze wciąż nowe książki, produkuje kosmetyki, projektuje ubrania , jest wyrocznią dla kobiet w ciąży, dietetykiem , trenerką mądrzy się na każdy temat a mądra nie jest. A jeszcze jakieś batony wymyśliła i chipsy po wygórowanych mocno cenach.

 • Gość: Cacharel

  Oceniono 31 razy 21

  Zaprojektowała? Kto? Trenerka fitness? Debilna baba. Kto chce pomóc wpłaca na konto potrzebujących, których są miliony. Fajterka. Debilka nie fajterka!
  .

 • Gość: Gość

  Oceniono 26 razy 18

  Koszt produkcji bluzy 20 zł, nazwisko Lewandowskiej (reklama, logo) 280 zł.

 • Gość: Izka

  Oceniono 40 razy 16

  Jeżeli ktoś uważa , że bluza za 300 złotych polskich jest warta swoich pieniędzy, to nietrudno zgadnąć dlaczego w Stanach i wszędzie na Zachodzie płacisz normalne pieniądze, a nasze samozwańcze modystki są skłonne zapłacić taką kasę za bawełnianą szmatkę, która z beli w hurcie kosztuje kilka złotych. Średnia krajowa netto, to plus minus 3600 złotych polskich na rękę, czyli robisz na 12 bluz, a gdzie opłaty, dom, żarcie itd. 100-120 złotych za bluzę z trokami to wystarczająca historia, nie mówiąc o tym, że przekażą "zysk", czyli właściwie koszty własne poniesione zerowe a jaki wydżwięk całej historii. Zapraszam na oddziały onkologiczne, potrzymać za rękę, zrobić herbaty, nakarmić łyżeczką, a i może zrezygnować z prezentu pod choinkę i oddać prosto w potrzebujące ręce. Polecam - satysfakcja gwarantowana.

 • farcry3

  Oceniono 20 razy 14

  Mam taka bluzę. Żona mi kupiła w ciuchlandi za 5 złoty.

 • Gość: asha

  Oceniono 16 razy 14

  Zamiast na klakierów lepiej byłoby wydać pieniądze na potrzebujące dziecko. Lans.

 • 162tony

  Oceniono 28 razy 14

  Brakuje jeszcze 8000zł...
  Lewandowska, nie ośmieszaj się, zamiast wacików, dołóż to 8k i spadaj z tą autopromocją.

 • Gość: Adam

  Oceniono 17 razy 13

  Lewadowska naucz się od Kuby Błaszczykowskiego jak się pomaga potrzebującym.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX