Natalia Kukulska nagrała świąteczny utwór. W teledysku można zobaczyć jej syna i męża. Już wiadomo, po kim Jan Dąbrówka odziedziczył urodę

Natalia Kukulska nagrała świąteczny przebój Coca-Coli "Coraz bliżej święta". W klipie możemy zobaczyć nie tylko męża piosenkarki, ale też jej 19-letniego syna - Jana Dąbrówkę.

Trudno znaleźć dziś kogoś, kto nie zna przeboju "Wonderful Dream" pojawiającego się w świątecznych reklamach Coca-Coli. Polską wersję utworu pt. "Coraz bliżej święta" w tamtym roku wykonywała Cleo. W tym roku usłyszymy ją w wykonaniu Natalii Kukulskiej i jej rodziny. 

Natalia Kukulska w świątecznej piosence

Natalia Kukulska nieczęsto chwali się rodzinnymi fotografiami czy nagraniami. Teraz jednak artystka zrobiła wyjątek i wystąpiła u boku swojego syna i męża. W sieci pojawił się już bowiem teledysk do tegorocznej wersji piosenki "Coraz bliżej święta".

Solowe parte utworu zaśpiewała właśnie Natalia Kukulska. Co ciekawe, w klipie widzimy również męża artystki - Michała Dąbrówkę, który gra na perkusji. U boku Kukulskiej pojawił się też jej syn Jan, który gra na ksylofonie. Widać, że 19-latek doskonale sobie radzi, a na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Zobaczcie sami:

 

Natalia Kukulska obchodziła urodziny na scenie:

Więcej o:
Komentarze (21)
Natalia Kukullska nagrała z synem świąteczny utwór. Jan Dąbrówka wyrósł na przystojnego młodzieńca
Zaloguj się
 • Gość: Gg

  Oceniono 8 razy 6

  Lubię Kukulską, choć wolę słuchać Slipknota. Co do jej syna - i ma po tej reklamie na mieszkanie (a przynajmniej na wkład własny). Wiadomo, że nie zrobiła tej reklamy bezinteresownie, żeby tylko podzielić się radością, ale chyba nie ma naiwnego, kto by myślał inaczej. Budowała swój kapitał całe życie, niech więc zbiera odsetki - należy jej się.

 • Gość: gd

  Oceniono 7 razy 3

  Ladnie wykonane, przyjemnie sie jej slucha

 • melamed

  Oceniono 2 razy 2

  To jakas piosenka jest?

 • Gość: ...

  Oceniono 2 razy 2

  Sr... się chce od tych piosenek

 • Gość: Hjll

  Oceniono 4 razy 2

  Sliczna ta piosenka.

 • Gość: gość

  Oceniono 8 razy 2

  Fajna rodzinka.

 • Gość: GABRIELA35

  Oceniono 1 raz 1

  Wasze komentarze to naprawdę żal... skąd w ludziach tyle goryczy. Super wyszło Pani Natalia od wielu lat udowadnia ze jest gwiazda i to jest niepodważalne. Pozdrawiam

 • Gość: beti beti

  Oceniono 1 raz 1

  ZWIERZETA PODHALA.pI - pomóżmy ocalić ich dom!!!!!!!

 • Gość: d

  Oceniono 3 razy 1

  co tu komentować, wszystko poprawnie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX