[TYLKO U NAS] Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski o przygotowaniach do porodu. Zdradzili, kto przetnie pępowinę. "Jest stres"

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski niebawem zostaną rodzicami. W rozmowie z nami zdradzili, że chodzili do szkoły rodzenia i są gotowi na przyjście dziecka na świat. Nie kryją jednak, że odczuwają stres.

Sylwia Przybysz jest w ósmym miesiącu ciąży. Wokalistka czuje się świetnie i dlatego nie rezygnuje z oficjalnych branżowych wyjść. W rozmowie z nami zdradziła, że nie może doczekać się, kiedy jej córka przyjdzie na świat. Przyznała się również, że jest gotowa na narodziny pociechy i razem z Janem Dąbrowskim chodziła do szkoły rodzenia.

Młodym rodzicom towarzyszy jednak stres. 

Wiem, co mnie czeka, wiem, że to boli i wiem, jak to wygląda - mówiła Przybysz o porodzie.  Idę tam z nastawieniem, że wyjdę z bobaskiem i  to jest tak piękne uczucie, że naprawdę jestem znieść wszystko. 

Jan Dąbrowski natomiast zdradził, że ma zamiar przeciąć pępowinę. Posłuchajcie, co jeszcze powiedzieli.  

AG, CW

Więcej o:

Polecane dla Ciebie

Komentarze (5)
[TYLKO U NAS] Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski o przygotowaniach do porodu. Zdradzili, kto przetnie pępowinę. "Jest stres"
Zaloguj się
  • Gość: Roxy

    Oceniono 5 razy 1

    Dwa paszczury się dymały i bachora zmajstrowały.

  • Gość: XXXL

    0

    Oj dziewczyno,nie masz zielonego pojęcia co Cię czeka. Urodzenie dziecka to nie taka bułka z masłem jak Ci się wydaje.... Ale wiadomo....narodziny dziecka są warte nawet najgorszego bólu. A prawdziwe życie dopiero się zacznie. W każdym bądź razie powodzenia na porodówce i dużo sil jak już maluszek będzie na świecie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX