"Big Brother 2": Sandrze i Martynie obcięto włosy. Miał być szczytny cel, wyszedł przymus. Nie obyło się bez łez

Uczestniczki "Big Brothera 2" zdecydowały się obciąć włosy i oddać je na szczytny cel. Jednak nie obyło się bez płaczu. Fani produkcji zarzucają, że na dziewczynach wywarto zbyt dużą presję.

W programie "Big Brother 2" obecnie trwa "tydzień dobroczynności". Jednym z gości domu była przedstawicielka fundacji "O mały włos", która poprosiła uczestników, aby obcięli włosy i oddali je na peruki dla osób chorych. Niestety warunków, jakie muszą spełnić włosy oddane na peruki, jest bardzo dużo. Przede wszystkim liczy się ich długość i kondycja.

"Big Brother 2": Sandra i Martyna "zachęcone" do oddania włosów na peruki

Jedynie Sandra Mendelowska i Martyna Lewandowska spełniały te warunki. Mimo zawahania i strachu przed ścięciem zdecydowały się oddać około 30 centymetrów włosów. Dziewczyny w podjęciu decyzji wspierał Kamil, który sam oddał pasmo swoich włosów. Niestety mógł zrobić tylko tyle, bo przygotowuje się do roli w filmie. Jednak obiecał, że po filmie zetnie włosy i odda je do fundacji.

Musimy przyznać, że cel był bardzo szczytny, jednak nie obyło się bez płaczu uczestniczek. Sandra i Martyna bardzo przeżyły obcięcie tak długich włosów. W komentarzach widzowie show poparli dziewczyny, twierdząc, że nie była to całkowicie dobrowolna decyzja.

Martyna i Sandra obcięły włosy pod przymusem?

Widzowie show nie byli zadowoleni z zadania, jakie zostało narzucone uczestnikom "Big Brothera". W sieci pojawiła się ogromna liczba komentarzy.

Ta akcja z włosami to takie typowe zagranie pod wymuszanie dobroczynności. Niby dziewczyny dostały wybór, ale publiczna odmowa stygmatyzuje je jako mało empatyczne egoistki, dla których własny komfort i wygląd liczą się najbardziej.
Wymuszona dobroczynność przestaje być dobroczynnością. Bardzo dziwne zagranie Wielkiego Brata.
Ścięcie włosów to powinna być indywidualna decyzja i przede wszystkim własna inicjatywa. Na nikim nie powinno się wywierać takiej presji, bo dziewczyny pewnie boją się odmówić, bo pomyślą, że zostaną zlinczowane za to - komentują internauci.

Co myślicie o akcji Wielkiego Brata?

BO

Poniżej możecie zobaczyć uczestników w jacuzzi.

Więcej o:
Komentarze (30)
"Big Brother 2": Sandrze i Martynie obcięto włosy. Miał być szczytny cel, wyszedł przymus. Nie obyło się bez łez
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 8

  Mam nadzieję że ta Wietnamka wyleci w niedzielę Bardziej ryczala za Wiktorem niż za dziećmi! Łazi i obgaduje za plecami ! Jakby mogła to Wiktorowi w d....e by wlazla! Nic ona nie pokazała co potrafi! Wypad z nią!

 • Gość: Zenada

  Oceniono 7 razy 7

  Nic tylko złapać się za głowę na ten program...

 • Gość: Gosc

  Oceniono 6 razy 6

  To zagrywka poniżej pasa z tymi włosami wiele tat hodowaly wstyd dla telewizji

 • Gość: Baby

  Oceniono 7 razy 5

  Ten program jest odrażający, ordynarny a uczestnicy zdemoralizowani .

 • Gość: gość !!!

  Oceniono 8 razy 4

  Oglądam jedynie króciutkie filmiki z tej produkcji. Zastanawiam się czemu ma ten program służyć?Bardziej żałosny niż śmieszny. Nikt nie zachowuje się naturalnie. Głupawe zadania od Wielkiego Brata !!! Program dla ograniczonych umysłowo !!!

 • Kasia M

  Oceniono 5 razy 3

  Sandra i Martyna Szacun !!!jestem po chemioterapii i radioterapii,ale wiem jak to jest obcinać włosy ,wcale się nie dziwię ze był dylemat, ryczałam z Wami bo pamiętam jak mi placki łyse zostały i też musiałam sciąć na zero ,tak że za odwagę dziewczyny??

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  Myślę że ten pomysł był nie na miejscu ! Szkoda jest mi dziewczyn! Czy innego pomysłu w tym programie nie było?! Wspieram.ludzi chorych! Ale pomóc można innym sposobem!

 • Gość: Anna

  Oceniono 5 razy 3

  A teraz celebrytki na sylwestra będą miały piękne doczepki!!TVN jesteś świnia!!!to program rozrywkowy żenada co robisz

 • Gość: gfsdfs

  Oceniono 2 razy 2

  zupełnie jakbym przyglądał się trzodzie w zagrodzie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX