Małgorzata Tomaszewska szczerze o konflikcie z Moniką Zamachowską. "Kiedyś pisała mi wskazówki"

Małgorzata Tomaszewska i Monika Zamachowska są skonfilktowane? Nowa prowadząca "Pytanie na śniadanie" w rozmowie z Plejadą rozwiała te wątpliwości i opowiedziała, jak układają się jej relacje ze starszą koleżanką po fachu.

Małgorzata Tomaszewska jakiś czas temu dołączyła do prowadzących program "Pytanie na śniadanie". Tym samym zastąpiła Monikę Zamachowską, która została zwolniona. Od tego czasu mówi się, że obie panie delikatnie mówiąc nie przepadają za sobą. Plotek tych z pewnością nie uciszyły doniesienia, według których podczas Róż Gali dziennikarki unikały się jak ognia. Teraz Tomaszewska odniosła się do tej sytuacji. 

Małgorzata Tomaszewska o Monice Zamachowskiej

Małgorzata Tomaszewska w rozmowie Plejadą zdradziła, że ma dobre relacje z Moniką Zamachowską. Przyznała nawet, że podziwia starszą koleżankę i chce się od niej uczyć. 

My się z Moniką bardzo lubimy. Zawsze ją podziwiałam. W ogóle od prezenterek, które są dłużej na antenie, staram się czerpać jak najwięcej, uczyć i kształcić w związku z tym - powiedziała. 

Na pytanie o to, jak reaguje więc na to, że widzowie porównują ją z Zamachowską, odpowiedziała:

Te porównania są dla mnie miłe.

Tomaszewska dodała również, że Monika Zamachowska wielokrotnie wyciągała do niej pomocną dłoń. 

Monika pomagała mi i również pisała do mnie SMS-y, kiedy miałam debiut na antenie, czyli w maju. Wtedy Monika pisała mi wskazówki, ale też wspierała mnie - zdradziła. 

Małgorzata Tomaszewska unika Moniki Zamachowskiej?

Małgorzata Tomaszewska zaprzeczyła też plotkom, jakoby unikała Moniki Zamachowskiej na Różach Gali. 

Na imprezach jest bardzo dużo znanych twarzy. Nie ma możliwości, żeby do każdej podejść i z każdą przywitać się z osobna, i uścisnąć się. Nie, nie unikamy się - zarzekała się. 

Myślicie, że między dziennikarkami rzeczywiście nie ma sporu?

AG 

Marcelina Zawadzka o zwolnieniach w "Pytaniu na Śniadanie"

Więcej o:
Komentarze (21)
Małgorzata Tomaszewska szczerze o konflikcie z Moniką Zamachowską. "Kiedyś pisała mi wskazówki"
Zaloguj się
 • Gość: kk

  Oceniono 24 razy 18

  Te żałosne śniadaniówki istnieją chyba tylko po po to, zeby dzieci bez talentów różnych znanych - czasami ze złej strony - rodziców mogły za nic dostawać co miesiąc kasę z czterema zerami.
  Nie da sie tego an słuchać, ani oglądać, obojętnie czy to kur...zja, polsat, czy tvn.
  Są małe wyjątki jak Welman z Prokopem, a potem nie ma nic.

 • Gość: Kop

  Oceniono 12 razy 10

  Ta Tomaszewska to wredota pierwesz wody z ogromnym parciem na szkło. Wcześniej miala nazwisko po mężu , ale żeby zaistnieć w mediach wróciła do nazwiska panieńskiego bo przecież tatuś to niegdyś światowej sławy bramkarz haha

 • Gość: Gosc

  Oceniono 10 razy 8

  Jeśli naprawdę Monika Jej pomagała to wdzięczności z Jej strony na tym spotkaniu widać nie było

 • Gość: Max

  Oceniono 7 razy 5

  Monika Zamachowska to była dziennikarka z klasą. Odkąd odeszła, przestałam oglądać Pnś.Pani Tomaszewska nie dorównuje Jej ani talentem ani urodą, niestety....

 • Gość: majka

  Oceniono 11 razy 5

  Monikę oglądałam potrafiła pięknie się wysławiać, jej mowa trafiała do widza na dziś dzień nie oglądam ,

 • Gość: Ty

  Oceniono 13 razy 5

  Tomaszewskiej nikt nie nęka-ale jakoś nie wzbudza sympatii,bo jest w niej coś nieszczerego Natomiast b.lubie Marceline i Tomasza Naturalni,przesympatyczni a Marcela wyglada na dobra,wrazliwa dziewczynę Więcej szacunku dla tych „starszych” Ileż lat pracuje Pan Krzysztof w Polsacie!

 • Gość: observer

  Oceniono 4 razy 4

  nie od dzis wiadomo ze Kurski slini sie na mlode laski i te ktore dobrze wygladaja maja duza szanse na zrobienie kariery w jego telewizji. Kurski to jest prosty czlowiek, lubi muzyke disco polo, ladne ale niezbyt madre kobiety i stare programy telewizyjne, ktore juz kiedys ogladal jak byl mlody.

 • Gość: ewa

  Oceniono 6 razy 4

  Sniadaniówki są nie do zniesienia. Wyjątek Wellman z Prokopem i tylko ich oglądam. Tomaszewska beznadziejna ,szkoda słow by pisać o niej.

 • Gość: gośc2

  Oceniono 4 razy 4

  tak ogolnie to mi lata. Ale w celu podwyzszenia tzw. ogladalnosci moglyby powalczyc w blocie.. TVP miala by wynik , ze ho hoho

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX