"Rolnik szuka żony". Diana zdradziła, jak zaczęła się jej przyjaźń z Natalią. Przy okazji ujawniła zaskakujące kulisy programu

Diana i Natalia szybko pożegnały się z szóstą edycją programu "Rolnik szuka żony". Mimo to pomiędzy nimi narodziła się przyjaźń. Jak to wszystko się zaczęło?

"Rolnik szuka żony" z założenia miał być szansą dla rolników na znalezienie wymarzonej małżonki. Okazuje się, że w programie można znaleźć również przyjaźń. Świetnym tego przykładem jest relacja Natalii i Diany. Ta na swoim Instagramie zdradziła, jak to wszystko się zaczęło. Co więcej, wyjawiła szczegóły kulis telewizyjnego show.

Jak Diana i Natalia z "Rolnik szuka żony" się zaprzyjaźniły?

Zarówno Diana, jak i Natalia brały udział w szóstym sezonie programu "Rolnik szuka żony".  Diana starała się o względy Sławomira, jednak ten odrzucił jej zaloty. Przygoda Natalii z programem również nie skończyła się happy endem, ponieważ odkryła, że Seweryn ją oszukuje i potajemnie kontaktuje się z Marleną. Jej decyzja była prosta. Dobrowolnie opuściła program.

Diana i Natalia mimo tego, że nie znalazły mężów w programie, nadal się przyjaźnią. Mieszkają w innych stronach Polski i dzieli je 600 km, co jednak nie przeszkadza im w regularnych spotkaniach. Diana ostatnio opublikowała nowe zdjęcie z przyjaciółką na Instagramie. Jedna z fanek podpytała ją o moment, w którym zaczęły się bardziej kolegować.

Na samym początku w hotelu. Mnie i Natalkę zakwaterowali w jednym pokoju od początku zdjęć i tak się zaczęło - odpowiedziała Diana. 

Tym samym zdradziła, że uczestniczki mieszkają razem w trakcie nagrywania show i mogą swobodnie dzielić się informacjami. Zaskoczeni?

W "Rolnik szuka żony" bywa różnie, jednak są i pary, które są razem do tej pory:

RG

Więcej o:
Komentarze (13)
"Rolnik szuka żony". Diana zdradziła, jak zaczęła się jej przyjaźń z Natalią
Zaloguj się
 • Gość: Lena

  Oceniono 11 razy 11

  Coś Wam się pomyliło. To Diana była z Sewerynem, Natalia ze Sławomirem, a nie na odwrót.

 • Gość: hj

  Oceniono 3 razy 3

  ładne dziewczyny.

 • Gość: franek

  Oceniono 1 raz 1

  Diana super laska szarpał bym jak reksio boczek

 • Gość: Rafix gość..

  Oceniono 1 raz 1

  Redaktorze gratuluję znajomości Lprogramu Rolnik szuka żony. "Seweryn oszukuje Natalie, A Diana stara się o względy Sławomira... 😉

 • Gość: Krzysztof

  Oceniono 3 razy 1

  uzgodnilly kto mama a kto tata ludziom się w glowach miesza

 • Gość: ferro

  Oceniono 2 razy 0

  Program programem, ale jak się patrzy na debatę a raczej farsę Jaśkowiaka z Kidawą to tragedia. Ten śmieć jaśkowiak zrobił z tego Poznania burdel lgbt, te miasto pikuje, ale ful debili na niego głosuje. Tylko brzydzić się takimi palantami a Poznań staje się śmietniskiem

 • Gość: N.

  Oceniono 2 razy 0

  Imiona Wam się pomyliły !!@

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 0

  fisting na huśtawce zbliża

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX