Karolina Plachimowicz chce wydać książkę. Zbiera pieniądze w internetowej zbiórce. Na razie ma 130 złotych

Karolina Plachimowicz chce wydać książkę, a o pomoc prosi internautów. Chce, aby ci sfinansowali wydanie jej "dzieła".

Karolina Plachimowicz pojawiła się w polskim show-biznesie dzięki programowi "Projekt Lady". Ten zakończył się już ponad dwa lata temu, a o Karolinie przestało być głośno, aż do listopada tego roku. Dziewczyna oficjalnie poinformowała, że była prostytutką, zamieszaną w wiele śliskich afer. 

Przypomnijmy: Karolina Plachimowicz z "Projekt Lady" była prostytutką. "Zostałam w pracy na święta. Zarobiłam cztery tysiące euro" [TYLKO U NAS]

Karolina Plachimowicz chce wydać książkę

Karolina Plachimowicz ogłosiła zbiórkę pieniędzy na wydanie swojej pierwszej książki. Z komentarzy pod jej zdjęciem dowiadujemy się, że ta już zdążyła spisać swoje wspomnienia, a teraz czeka tylko na 20 tys. zł. od internautów, dzięki którym byłaby w stanie wydać swoją książkę.

Kochani, moim ogromnym marzeniem jest wydanie książki, a to marzenie może się spełnić, jeśli pomożecie mi w tym celu. Bez was się nie uda, a z wami mogę wszystko. Nawet symboliczna złotówka jest w stanie pomóc. Liczy się każdy grosik. Bardzo was proszę o pomoc - apeluje pod postem. 

Jak na razie nie idzie zbyt pomyślnie, bo Karolina zebrała 137 zł. Zastanawiające jest, czy internauci będą chcieli wspomóc Karolinę. Przeczytalibyście jej wspomnienia?

CBŚP zlikwidowało dziesięć agencji towarzyskich:

RG

Więcej o:
Komentarze (12)
Karolina Plachimowicz chce wydać książkę. Zbiera pieniądze w internetowej zbiórce
Zaloguj się
 • Gość: niegość

  Oceniono 11 razy 9

  A o czym będzie ta książka? O tym jak dla łatwej kasy została prostytutką? O tym, jak urodziła własnemu alfonsowi dziecko i po kilku latach oddała mu je na wychowanie? O tym, jak patrzyła na nieletnie koleżanki z pracy i nie powiadamiała o przestępstwie? O tym, jak całą zarobioną kasę wydawała na podróże do Turcji po kolejne operacje plastyczne?
  Serio, 20.000 potrzebuje? Na co? Książkę pisze się za darmo, w domu, na komputerze. Potem wysyła się plik do wydawnictwa i jeśli utwór posiada jakąś wartość, wydawca podpisuje umowę, dostaje na prawa do druku i ewentualnie wypłaca honorarium. Można też dogadać się na % od sprzedaży.

 • Gość: Kasia

  Oceniono 9 razy 9

  wstydu nie ma, ludzie zbierają na ciężko chore dzieci a ta na jakieś zachciewajki. Chce wydac-niech idzie do roboty zarobi i wyda

 • igoro

  Oceniono 8 razy 8

  a na co konkretnie ta zrzutka? na ghostwritera?

 • pislamabad

  Oceniono 7 razy 5

  Książkę?! A ona umie pisać bo wątpię...

 • Gość: Gosc

  Oceniono 4 razy 4

  Wiem ze nikomu nie zaglada sie do kieszeni ale ciekawi mnie skad miala pieniadze na zabiegi chirurgiczne ingerujace w cialo? a nie ma na wydanie ksiazki?

 • amigo132

  Oceniono 2 razy 2

  W końcu jakieś tam kwalifikacje ma więc do "roboty" i będzie miała to o czym marzy. Koniec z żebraniną.

 • Gość: Pomelo

  Oceniono 4 razy 2

  Paskudna,wstrętna,ohydna!

 • borelioza12

  0

  No to dopiero będą ciekawe wynurzenia. Może książkę z pomysłem na biznes powinien wydać Banaś i spółka?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX