Jennifer Lopez chce urodzić dziecko po pięćdziesiątce. "Mówi ludziom, że ma biologicznie 31 lat". Rozmawiała już o tym ze swoim narzeczonym

Jennifer Lopez planuje późne macierzyństwo? Amerykańskie media donoszą, że piosenkarka chce mieć dziecko ze swoim narzeczonym Alexem Rodriguezem.

Jennifer Lopez w lipcu tego roku skończyła 50 lat. Trudno w to uwierzyć, ponieważ piosenkarka może pochwalić się figurą dwudziestolatki, a jej uroda wzbudza niemałą zazdrość wśród koleżanek z branży. J.Lo w wakacje zaręczyła się z Alexem Rodriguezem i wszystko wskazuje na to, że ślub to nie wszystko, co ma w planach gwiazda.

Jennifer Lopez chce mieć dziecko

Jennifer Lopez ma już dwójkę dzieci z poprzednich związków, podobnie, jak jej partner Alex. Okazuje się, że para chciałaby doczekać się wspólnego dziecka. National Enquirer donosi, że piosenkarka planuje późne macierzyństwo. Co więcej, uważa że biologicznie jest o wiele młodsza, niż wskazuje na to jej metryka.

Jen chce mieć więcej dzieci, więc rozmawiali o tym, żeby mieć kolejne. Mimo że ma 50 lat, mówi ludziom, że ma biologicznie 31 lat! W wieku 44 lat Alex jest jeszcze wystarczająco młody, aby znów zostać ojcem - wyznaje źródło dziennika.

Myślicie, że rzeczywiście Jen będzie mieć kolejne dziecko?

Jennifer Lopez w lipcu zaręczyła się, co zrelacjonowała na Instagramie:

RG

Więcej o:
Komentarze (59)
Jennifer Lopez chce urodzić dziecko po pięćdziesiątce. "Mówi ludziom, że ma biologicznie 31 lat"
Zaloguj się
 • Gość: Anita

  Oceniono 25 razy 23

  Jak chce to niech ma,to jej sprawa i partnera.

 • Gość: Lily

  Oceniono 23 razy 21

  Nasza Pani Sienkiewicz ( ta , za którą wstawił się Łukaszewicz ) miała 60 lat , kiedy zrobiła sobie in-vitro i urodziła bliźniaków. Kasy nie miała na życie, ale urodziła "sobie" dzieci.Lopez ma dużą rodzinę i kasę na wszystko i jest dużo młodsza.

 • Gość: cygaro

  Oceniono 19 razy 19

  Moja ciotka urodziła naturalnie trzecie dziecko w wieku 54 lat. Myślała, że to menopauza, do momentu aż poczuła ruchy płodu. Chłopak zdrowy, 30 lat młodszy od sióstr, a kilka lat młodszy od swoich siostrzeńców i siostrzenic..

 • Gość: asd

  Oceniono 29 razy 17

  Skoro ktoś w ciele mężczyzny twierdzi, że czuje się kobietą i wszyscy muszą to akceptować, to dlaczego nie zaakceptować kogoś, kto ma 50 lat a czuje się na 30?

  Skorygować jej akt urodzenia, paszport, prawo jazdy, ...

 • Gość: una

  Oceniono 9 razy 7

  Większość komentarzy jest negatywnych i prześmiewczych, ale jak 80 letniemu dziadkowi rodzi się dziecko to wszyscy mu kurna gratulują ! Ot, ostatni przyklad, Karolek Strasburger. To tak zwane równouprawnienie jak poniektórzy sądzą. G*vno prawda, nie ma równouprawnienia, w rozkwicie patriarchat niestety. Nawiasem mówiąc, Lopez ma 50, nie 80 a jej partner 44 , zatem nie są starzy a w średnim wieku.

 • pani_rosomak

  Oceniono 6 razy 6

  Kto bogatemu zabroni?

 • Gość: vespa

  Oceniono 13 razy 5

  Kaczysław Jaryński mówi, że biologicznie ma 24 lata i cztery kolana, z czego dwa plastikowe

 • Gość: x

  Oceniono 1 raz 1

  Ja też mam duszę trzydziestolatka! Z ciałem gorzej, bo bez plastyki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX