18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Popek udzielił wywiadu zagranicznemu serwisowi. Co zrobił z usuniętą skórą? Tego woleliśmy nie wiedzieć. Jest też tragiczna historia jego rodziców

Popek został bohaterem dokumentu o najbardziej szalonych raperach na świecie. Zaczął z grubej rury, bo od wzmianki o kokainie i alkoholu, a potem było już tylko mocniej. Obejrzeliśmy całość, żebyście wy nie musieli.

Popek wystąpił jako bohater dokumentu o najdzikszych raperach na świecie. Z tej okazji do Warszawy przyjechał dziennikarz serwisu "Vice", specjalizujący się w takiej tematyce. Popek ugościł go po królewsku i pokazał mu swój świat - pełen kokainy, alkoholu, kobiet i pieniędzy.

Popek w pierwszym odcinku "The World's Wildest Rapper"

Choć Popek ewidentnie lata "bycia na salonach" ma już za sobą, za granicą właśnie go odkryto. I od razu trafił do kategorii "najbardziej szalonych raperów". W dokumencie o sobie samym wprost przyznaje, skąd czerpie inspirację do tworzenia swoich "dzieł":

Nie inspiruję się nikim. To g**no powstaje po kokainie i alkoholu - zaczyna 17-minutową opowieść o sobie.

W dokumencie zobaczycie, jak tatuuje sobie gałki oczne i jak robi skaryfikację twarzy bez znieczulenia. Popek zdradził też, co z odciętym kawałkiem skóry zrobił (podał koledze do zjedzenia pod postacią Face Burgera. Face od twarzy, rozumiecie. Taki żarcik Króla Albanii).

Popek był dwa razy w śpiączce

Jedna z dziwniejszych historii, jakie opowiedział zaciekawionemu dziennikarzowi, dotyczyła dwóch epizodów kilkumiesięcznej śpiączki. Wywołało ją za każdym razem to samo - zażycie nadmiernej liczby tabletek z narkotykiem:

Spałem przez 6 miesięcy. Kiedy wyszedłem ze szpitala, powiedziałem sobie "nigdy więcej". Dwie godziny później zrobiłem to samo - przyznał rozbrajająco szczerze.

A to naprawdę wciąż nie jest koniec. Popek opowiedział coraz bardziej zaniepokojonemu dziennikarzowi o tym, jak sprzedawał narkotyki, o rozdwojeniu jaźni, o kradzieżach, walkach MMA a także występie w "Tańcu z Gwiazdami"... Wyznał też mroczne rodzinne sekrety - jego matka "uciekła do innego gościa", a ojca zamordowano w pokoju hotelowym.

Zabrał też dziennikarza na przejażdżkę. Przyznał, prowadząc samochód, że robi to bez ważnych dokumentów i prawa jazdy... Wykończył dziennikarza tak, że na koniec ten mówił, że ma serdecznie dość. Naprawdę nie możemy się doczekać kolejnego odcinka o innym artyście - tylko po to, żeby sprawdzić, jak bardzo Popek umocni się na pierwszym miejscu "dzikości".

Cały dokument obejrzycie tutaj:

 
Więcej o:
Komentarze (14)
Popek udzielił wywiadu zagranicznemu serwisowi. Co zrobił z usuniętą skórą? Tego woleliśmy nie wiedzieć. Jest też tragiczna historia jego rodziców
Zaloguj się
 • Zygfryd Mamut

  Oceniono 17 razy 15

  Kolejny "bardzo wartościowy gwiazdor" wzór do naśladowania dla dzieci i młodzieży.

  Promujcie tego bandytę i ćpuna dalej.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 9 razy 9

  Nic nowego

 • Zygfryd Mamut

  Oceniono 8 razy 8

  Kolejny "gwiazdor" wzór do naśladowania dla dzieci i młodzieży.

 • Gość: kama

  Oceniono 8 razy 8

  Do czego to wszystko zmierza? :(

 • Gość: gośćó

  Oceniono 7 razy 5

  Wątpię żeby to było wszystko prawdą. Facetowi się w główce od dragów poje bało

 • Gość: ///

  Oceniono 3 razy 3

  No i teraz czas się zastanowić czy warto promować takie gowno?

 • Gość: Lolek z Wadowic

  Oceniono 6 razy 2

  Przypomina młode lata Karola Wojtyły.

 • Gość: Edek

  Oceniono 2 razy 2

  Wzor do nasladowania nic tylko promowac patoli

 • Gość: zyta

  Oceniono 2 razy 2

  Strach na niego patrzec

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX