Księżna Kate na świątecznym jarmarku. Elegancki strój? Nie tym razem. Postawiła na jeansy i trapery. "Takiej" Kate nie widzimy często

Księżna Kate dopiero co spotkała się z przywódcami NATO, a już następnego dnia była obecna na jarmarku świątecznym wśród "zwykłych" ludzi. Przechadzała się między dziećmi, pomagając im w różnych świątecznych czynnościach.

Księżna Katewe wtorek zachwycała piękną, zieloną suknią w czasie spotkania z przywódcami państw NATO w Londynie, a następnego dnia, z samego rana, pojawiła się na świątecznym jarmarku na farmie pod stolicą Wielkiej Brytanii. Widać, że nie ma czasu na odpoczynek pod nieobecność księcia Williama.

Księżna Kate na świątecznym jarmarku

Bogatą zieloną suknię z bankietu księżna zamieniła następnego dnia na najzwyklejsze jeansy, puchaty sweter i ciepłą kurtkę. Na farmie w Buckinghamshire spędziła kilka godzin i była bardzo zajęta.

Księżna Kate przygotowywała z dziećmi świąteczne ozdoby, pomagała przystrajać i wybierać choinki, napełniała pojemniczki na "jedzenie dla reniferów", pisała też listy do świętego Mikołaja. Rozmawiała z pracownikami i podopiecznymi fundacji Family Action, która jest jedną z najstarszych królewskich fundacji, zaś Kate we wtorek została patronką organizacji.

Kate wyglądała olśniewająco i niezależnie od dość luźnego w okolicach brzucha swetra, plotki o kolejnej ciąży można jednak włożyć między bajki. No i dodajmy też, że nawet skarpetki miała dobrane pod kolorystykę stylizacji - wystawały odrobinę ponad buty, dzięki czemu widać było, że ich ciemnozielony kolor idealnie współgra z zielenią swetra. Klasa!

Zajrzyjcie do naszej galerii!

Więcej o:
Komentarze (54)
Księżna Kate na świątecznym jarmarku. Elegancki strój? Nie tym razem. Postawiła na jeansy i trapery. "Takiej" Kate nie widzimy często
Zaloguj się
 • Gość: Holly

  Oceniono 7 razy 7

  Kurcze promowane jest kupowanie żywych drzewek na święta? Co napisalibyście, gdyby to zrobiła Meghan, a nie Kate? Znowu byłoby szczucie, że nie jest pro ekologiczna, że popiera wycinkę drzew!!!! A tu? Proszę bardzo, elaborat o kiepskim stroju i pochwały, że ladnie się do dzieci uśmiecha!! Brak słów! Napiszcie może ile szkody wyrządza się środowisku wycinając takie piękne drzewa!!! Co za hipokryzja!

 • Gość: kk

  Oceniono 13 razy 5

  Przestań już, infantylna babo z plotka, pisać ciągle o obecności Kate na szczycie NATO, bo to wierutna bzdura, podobnie jak to, ze się spotkała z przywódcami państw.
  Spotkali sie z nimi królowa i Karol z żoną.
  Kate była jedynie na przyjęciu, które Elżbieta wydala na cześć najważniejszych uczestników NATO.
  Jarasz sie tą Kaśką jakbyś swojego życia nie miala.

 • Gość: 💃

  Oceniono 6 razy 4

  STAROWINKA 🙈🙈🙈

 • Gość: Lol

  Oceniono 26 razy 4

  Na tym zdjęciu wygląda jakby była wku...ona a nie e uśmiechała się do dziecka. Sztuczne uśmiechy takie już sa.

 • Gość: ma

  Oceniono 11 razy 3

  Wygląda jakby chwasty w ogrodku wyrywala.
  Fatalnie. Na sportowo też się można dobrze i elegancko ubrać.

 • Gość: rrrr

  Oceniono 8 razy -2

  Miło, na pewno z dziećmi dobrze się dogaduje.

 • Gość: Na nie

  Oceniono 21 razy -3

  Kiepska "stylizacja", mogłaby się bardziej starać gdy idzie tam gdzie idzie. Kurtki powinna wybierać dłuższe, te krótkie niepotrzebnie podkreślają jej bardzo szerokie ramiona i odsłaniają tylek i akcentują brak bioder. Powinna nosić takie za biodra wyglądałaby w tym lepiej. Kolorystycznie tez slabo. Podkręcanie włosów do sportowego stroju wygląda głupio. I tyle w temacie jej stroju.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX