Joanna Przetakiewicz zaprosiła nas do swojego mieszkania. Złote żyrandole to hit [TYLKO U NAS]

Joanna Przetakiewicz powoli zaczęła przystrajać swoje warszawskie mieszkanie na zbliżające się wielkimi krokami święta Bożego Narodzenia. Przy okazji gwiazda pokazała, jak wygląda jej salon. Jest luksusowo!

Joanna Przetakiewicz dzieli swoje życie na dwa domy. Jeden ma w Warszawie, drugi w Londynie. Nie da się ukryć, że projektantka ma piękne wnętrza. W jej salonie wszystko musi być perfekcyjnie. Na nagraniu, które możecie zobaczyć, pojawiają się także filiżanki projektu La Mania Home, czyli "drugiego dziecka" gwiazdy. Zobaczcie jak w Warszawie mieszka Joanna Przetakiewicz! 

Nagranie zostało zrealizowane przy okazji realizacji programu "Przerwa na kawę" z Joanną Przetakiewicz w roli głównej. Premiera odcinka już 15 grudnia na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o:

Polecane dla Ciebie

Komentarze (40)
Joanna Przetakiewicz zaprosiła nas do swojego mieszkania. Złote żyrandole to hit [TYLKO U NAS]
Zaloguj się
 • Gość: Stroch

  Oceniono 24 razy 24

  Romskie klimaty. Złoto, marmur, kryształ. Trochę pałac króla cyganów, a trochę grobowiec faraona. Gust trochę nie na czasie. Moda na "Dynastię" już chyba jakiś czas temu minęła. Gratulacja.

 • Gość: irenn

  Oceniono 23 razy 23

  Znowu? Przecież już kilka razy prezentowaliście to nowobogackie bezguście. Płaci Wam czy jak?

 • Gość: gosc

  Oceniono 22 razy 22

  Cała masa niepotrzebnych rzeczy i niekoniecznie ładnych.

 • Gość: lola ebola

  Oceniono 18 razy 18

  Koszmar przeładowany drogą tandetą. Być może poszczególne elementy w skromniejszym otoczeniu nabrały by uroku. A tak brakuje tylko złotej kupy na środku mieszkanka.

 • Gość: Veeroos

  Oceniono 16 razy 16

  Jak sobie mały Kazio wyobraża luksus...

 • Gość: w3ndy

  Oceniono 18 razy 16

  aż oczy bolą.

 • ferryk

  Oceniono 15 razy 15

  Ja widzę tylko jedno, starzejąca się Panią, która chce za wszelką cenę zatrzymać czas. Droga Pani to co było " to se ne vrati" Komu Pani chce zaimponować , czy tym, którzy mają 2000zł na rękę albo emeryturę 1200zł.

 • cehaem

  Oceniono 14 razy 14

  Kulczyk byl draniem, ale mial przynajmniej odrobine gustu i nie zachowywal sie jak wiesniak. Co nie mozna powiedziec o jego "wdowie".

 • wiceherszt

  Oceniono 13 razy 13

  Nie rozumiem celu, w jakim bardzo bogata pani uprawia ten ekshibicjonizm. Mi by się nie chciało. Bo to jednak upierd i stres. Trzeba pogonić służbę, żeby wszystko wysprzątała i odkurzyła, potem sprawdzić, czy wszystko stoi tak jak powinno, potem parę godzin mizdrzyć się przed lustrem, żeby przed kamerą nie wyglądać jak własna prababcia, na koniec oprowadzić po gospodarstwie panienkę, która patrzy na to wszystko z ledwo skrywanym zażenowaniem wymieszanym z zazdrością i na siłę usiłuje nie robić min zarezerwowanych dla kociego g ó w n a , które pojawiło się na dywanie. A cel tego wszystkiego jest jaki? Żeby pokazać co? Że się to wszystko ma?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX