"365 dni". Znana jest już cała obsada erotyku Blanki Lipińskiej. Nie brakuje mocnych nazwisk

Długo wyczekiwana ekranizacja książki Blanki Lipińskiej trafi do kin już na początku lutego. Właśnie ujawniono pełną obsadę filmu. Kto zagra główną bohaterkę?

Blanka Lipińska zadebiutowała w polskim show-biznesie stosunkowo niedawno, jako autorka trzech erotycznych bestsellerów. Polska odpowiedź na "50 twarzy Grey'a" czyli "365 dni" doczekała się ekranizacji, którą będziemy mogli obejrzeć w kinie już 7 lutego. Podczas konferencji prasowej ujawniono pełną obsadę produkcji.

Kto zagra w "365 dni" Blanki Lipińskiej?

Fani erotycznej trylogii mogą odetchnąć z ulgą. Już wiadomo, kto wcieli się w poszczególne role w filmie "365 dni". Najbardziej wyczekiwaną nowinką była informacja, kto zagra główną bohaterkę (Laurę). Ta rola przypadła Annie Marii Siekluckiej, która nie jest jeszcze znana szerszej publiczności. Już wcześniej mówiono, że w Massimo wcieli się rodowity Włoch Michele Morrone (nie mylić z Masterchefem). W pozostałych rolach zobaczymy m.in. Nataszę Urbańską, Grażynę Szapołowską i Magdalenę Lamparską. 

OBSADA "365 dni"

Don Massimo Torricelli - Michele Morrone
Laura Biel - Anna Maria Sieklucka
Martin - Mateusz Łasowski
Olga - Magdalena Lamparska
Anna - Natasza Urbańska
Domenico - Otar Saralidze
Mario -Bronisław Wrocławski
Mama Laury - Grażyna Szapołowska
Tata Laury - Tomasz Stockinger
Wybierzecie się do kin?

Blanka Lipińska opowiada o swojej książce:

Więcej o:
Komentarze (163)
"365 dni". Znana jest już cała obsada erotyku Blanki Lipińskiej. Nie brakuje mocnych nazwisk
Zaloguj się
 • Gość: k

  Oceniono 140 razy 128

  o matko ten gniot doczekał się ekranizacji.... dowodzi to że świat się kończy...

 • Gość: Anna G

  Oceniono 88 razy 78

  NIE - z całą pewnością nie wybiorę się do kina, ani w żaden inny sposób nie obejrzę tego pornograficznego, przemocowego, grafomańskiego gniota. Książkę wywaliłam po kilku rozdziałach + zakończenie. Nie mogę uwierzyć, że w kraju, gdzie prawie 70% ludzi nic nie czyta, takie coś jest czytane. - To temat dla wysokiej klasy psychiatry.

 • kontonaspam44

  Oceniono 63 razy 59

  Przecież już "oryginału" czyli "iluś tam twarzy Greya" normalny człowiek nie był w stanie czytać przez dłużej niż 5 minut. Podróbka musiała być jeszcze gorsze. A tu tworzą ekranizację????? Kto takie gó... czyta? Kto takie gó... będzie oglądał? Jakiś globalny triumf głupoty??

 • wd_40

  Oceniono 41 razy 35

  To chyba racewicz na zdjęciach nie blanka... Tragedia. Jaka twarz, taka powieść i obsada tego gniota

 • real.avalanche

  Oceniono 30 razy 28

  Litości, nie promujcie nędznej i szkodliwej grafomanii.

 • Gość: Echo

  Oceniono 26 razy 26

  Ta pani wyrządza mi krzywdę na kilku płaszczyznach:
  1. natury estetycznej - po przesadzeniu z medycyną (nie)estetyczną, czy dacie wiarę że pani ma 34 lata? przykro patrzeć, bo zapewne przed różnej maści zabiegami była niczego sobie babeczką
  2. natury intelektualnej - wyznaję zasadę, że poddam krytyce coś co widziałam/czytałam - więc to, co wytworzyła ta pani - to nie ma prawa zostać nazwane książką. W zasadzie to już nawet mogę stwierdzić, że czytałam w internecie mnóstwo o niebo lepiej napisanych fanfików Pottera.
  3. natury kulturalnej - miast promować usilnie kulturę, może nie wysoką, bo ta nie dla wszystkich, ale chociaż wyższą - promuje się takie wytwory. Może zrozumiałabym, gdyby promowało się to to samo, a tu proszę, taka niby postępowa gazeta i takie g...

  A co do filmu, to myślę, że chyba prędzej zdecydowałabym się obejrzeć coś pana Papryka Vege...

 • lukasz.mulczynski

  Oceniono 24 razy 24

  Polskie bambuły ala 50 odcieni Greya ekranizowane. Blanka to fajna postać ze Street Fightera 2 oraz imię nadawane przez rodziców, których świat zaczyna się i kończy w czasopiśmie "Fakt". Jedyna godna i niepowtarzalna książka subtelnie erotyczna to np. "Samotność w sieci", a reszta, reszta jest milczeniem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX