Zakłady bukmacherskie typują, jakiej płci będzie dziecko Lewandowskich. Znamy kurs na chłopca i dziewczynkę

Na początku listopada Robert Lewandowski ogłosił światu, że już wkrótce po raz drugi zostanie ojcem. W mediach co jakiś czas pojawiają się spekulacje, jakiej płci będzie drugie dziecko. Zakłady bukmacherskie poszły o krok dalej i już teraz można obstawiać płeć.

Anna Lewandowska niedawno wyznała, że druga ciąża była dla niej niezłą niespodzianką. Choć rzeczywiście bardzo chcieli mieć z Robertem drugie dziecko, to trenerka nie spodziewała się, że zajdzie w ciążę jeszcze w tym roku. 

Nie da się ukryć, że wieść o tym, że najpopularniejsza para sportowców w Polsce spodziewa się kolejnego dziecka jest porównywana do Royal Baby. Wokół ciąży Anny Lewandowskiej pojawia się dokładnie taki sam szum i od samego początku pytanie "chłopiec czy dziewczynka?". Zakłady bukmacherskie postanowiły dać szansę fanom pary nie tylko na obstawienie, ale przy dobrym trafieniu również wygranie pieniędzy. 

Zakłady bukmacherskie obstawiają płeć dziecka Lewandowskich 

Moda na obstawianie płci dziecka z pewnością jest trendem, który przyszedł do nas od rodziny królewskiej. Wszyscy dobrze pamiętamy, kiedy tuż przed narodzinami księżniczki Charlotte czy księcia George'a kurs na płeć dziecka skakał jak szalony. Jak jest w przypadku Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego? Na ten moment kurs jest dość podobny, ale wciąż nieco wyższy na dziewczynkę. Na stronie STS kurs wynosił 1,90 zł na dziewczynkę i 1,80 zł na chłopca. 

Czy takie obstawianie i zakłady odnośnie płci dziecka ma w ogóle sens? Pewnie dla wielu wydaje się to śmieszne, bo przecież szanse są 50/50, ale z drugiej strony są takie osoby, które na zakładach bukmacherskich wygrywają naprawdę pokaźne sumy. 

Niemniej jednak naszym zdaniem nie ma co na razie obstawiać, bo jak wiadomo, dla wszystkich rodziców najważniejsze jest zdrowie dziecka. 

Anna Lewandowska pokazała zaokrąglony brzuszek w odważnej stylizacji na gali Złotej Piłki:

 

Więcej o:
Komentarze (20)
Zakłady bukmacherskie przyjmują zakłady, jakiej płci będzie dziecko Lewandowskich. Jaki kurs na chłopca?
Zaloguj się
 • Gość: omisja

  Oceniono 8 razy 6

  Podobno w naszym Sejmie i na forum ONZ tez ma być to omawiane. Ciekawe czy wiedzą o tym Lewandoscy.A w moim Urzędzie Gminy mają Lewemu wręczyć na święta złotą piłkę a Annie kryształową kulę za całokształt wykonywanych i wypowiadanych idiotyzmow

 • Gość: Iijbb

  Oceniono 4 razy 2

  Majstrowali przy zaplodnieniu żeby był syn. Źle wizerunkowo wyglądała by 2 córka.

 • Gość: aapww

  Oceniono 2 razy 2

  Wygranym bedzie tylko bukmacher

 • Gość: ortopedyk

  Oceniono 1 raz 1

  A przyjmują zakłady: ile będzie miało palcy?

 • Gość: Taterka morska

  0

  Żeby tak kupili synkowi dom w Gdyni na górce -3 poziomowy ale do remontu , obecnie 2 duże mieszkania , ślicznie położony, duża działka blisko centrum a przy lesie. Jak dla piłkarza jakiego to tanio, a tu 3 spadkobierców, domek do remontu bo z 1934 r. i konserwatorska ochrona. Tatry w Gdyni to cud. Ale remont konieczny. Na pewno będzie synek !

 • sarenmaster

  0

  Ależ w tych czasach jest możliwości żeby trzepać kasę na frajerach.
  Nie dość że płacą to jeszcze sami się o to proszą. Uwielbiam ich.

 • Gość: Gościówa

  0

  Jeszcze takich głupot nie słyszałem.Dziecko ma być zdrowe a nie przetargowe.Widać jak z was słoma wychodzi.takimi bzdurami się zajmować.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX