Maffashion i Sebastian Fabijański na salonach. Choć na ściance pozował tylko on, fotoreporterzy przyłapali ich razem

Maffashion przyszła z Sebastianem Fabijańskim na rozdanie nagród im. Zbyszka Cybulskiego. Blogerka starała się przejść obok fotoreporterów niezauważona. Nie udało się.

Kiedy Maffashion i Czarek Jóźwik ogłosili rozstanie, fani byli w szoku. Mało kto podejrzewał, że ich trwający pięć lat związek może przejść do historii. Kilka dni później z kolei, jako pierwsi pisaliśmy, że Kuczyńska spotyka się ze znanym gwiazdorem, Sebastianem Fabijańskim. Doniesienia naszego informatora okazały się prawdą. W zeszłym tygodniu blogerka i aktor po raz pierwszy razem zjawili się na gali w Łodzi, a we wtorek wieczorem przyszli na imprezę w stolicy. 

Maffashion i Fabijański na rozdaniu nagród

Impreza o jakiej mowa, to rozdanie nagród im. Zbyszka Cybulskiego. Przed fotoreporterami pozowali m.in Katarzyna Figura, ciesząca się bezrobociem Monika Zamachowska z mężem, Kamil Bosak, czy Sebastian Fabijański. Kiedy przeglądaliśmy zdjęcia ze ścianki, ten ostatni był na niej sam. Później jednak został przyłapany w towarzystwie Maffashion. 

Para starała się unikać wspólnych zdjęć, jednak nie do końca im się udało. Czujni fotografowie dostrzegli ich podczas rozmowy przy damskiej toalecie. Widać wyraźnie, że Sebastian był nieco zmieszany całym zainteresowaniem swoją osobą, a Julia - będąc przyzwyczajona do blasków fleszy - śmiała się i nie widać było po niej stresu. Oboje postawili na czarne stylizacje. 

Przejrzyjcie naszą galerię i sprawdźcie, jak się prezentowali. Wróżycie ich związkowi długą przyszłość? My życzymy dużo miłości!

CW

Zapytaliśmy Maffashion o Sebastiana Fabijańskiego. Jej reakcja? Musicie to zobaczyć!

Więcej o:
Komentarze (9)
Maffashion i Fabijański razem na salonach w Warszawie! Tylko on stanął na ściance
Zaloguj się
 • Gość: Szafiara

  Oceniono 12 razy 10

  Urocze pustaki.

 • Gość: parapara

  Oceniono 4 razy 4

  Co se pohuha to jego

 • Gość: Gaaaaaaaja

  Oceniono 12 razy 4

  Ona jak żałobniczka na te jego imprezy się ubiera. I jakaś taka no... Nie porywa. Ale butów to nie wyczysciła- tak zamsz też się pielęgnuje czyszcząc i impregnując.

 • Gość: gosc

  Oceniono 4 razy 2

  ciacho z niego daje im góra 3 miesiące nie pasuja do siebie !

 • Gość: luna

  Oceniono 5 razy 1

  nie słyszałem o żadnym Fabiańskim ..kto to? ale zainteresowało mnie w tym tytule to maffschasion bo pomyślałem ,że to nowa rasa psa której nie znam..

 • Gość: fafik

  Oceniono 9 razy 1

  on ma swinskie oczka

 • Gość: Kobieta

  Oceniono 4 razy 0

  Chłopie ależ Ty jesteś przystojny.
  Znajdź sobie inną.

 • Gość: kasia

  Oceniono 7 razy -1

  On dziwnie wygląda, takie malutkie oczka, twarz psychopaty albo czlowieka chorego psychicznie. Ja bym się go bała, wygląda na kogoś kto wpada łatwo w szał i moze uderzyc,

 • Gość: fafik

  Oceniono 10 razy -2

  ooo komentarz zniknal, alez on ma krotkie nozki, tlusty tylek i swinskie oczka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX