Seks w "Big Brotherze". Wiktor przespał się ze swoją dziewczyną. Pokazano więcej niż za czasów Frytki w jacuzzi

"Big Brother". Wiktora, który w programie ewidentnie zbliżył się do Malwiny, odwiedziła jego dziewczyna Esther. Kobieta była bardzo zazdrosna o uczestniczkę show. Para ostatecznie znalazła jednak zgodę w łóżku.

Drugi sezon programu "Big Brother" cieszy się mniejszą popularnością niż pierwszy. Jednak jeśli patrzeć na to obiektywnie, jest on o wiele ciekawszy od poprzedniego. W ostatnim tygodniu w show zrobiło się naprawdę gorąco. Potwierdza się powiedzenie, że to życie pisze najlepsze scenariusze.

"Big Brother". Seks w Domu Wielkiego Brata

Wiktor otrzymał ostatnio Złoty Bilet, który jest dla niego przepustką do finału. Oznacza to, że nie może być on nominowany przez pozostałych uczestników do opuszczenia Domu Wielkiego Brata. To jednak nie była jedyna niespodzianka, jaka czekała na mężczyznę. Produkcja zezwoliła na wizytę jego dziewczyny Esther. 

Kobieta nie ukrywała, że przyjechała, by sprawdzić, co łączy jej chłopaka z Malwiną, z którą ewidentnie Wiktor jest bardzo blisko.

Między uczestnikami doszło do kłótni. 

Esther w pewnym momencie zadeklarowała nawet, że to koniec ich relacji. Przeprowadziła również poważną rozmowę z Malwiną podczas, której nie szczędziła gorzkich słów. Wiktor zreflektował się i postanowił przeprosić ukochaną.

Pragnę cię, kocham cię... - mówił.

Wielki Brat zezwolił, by para spędziła noc w sekretnym pokoju. A to... skończyło się seksem.

To jest pierwszy raz w polskiej edycji "Big Brothera", ja pi****le! - mówił dumny z siebie Wiktor.

Koniec końców Esther musiała opuścić program. Para czule się pożegnała.

Co o tym myślicie? To koniec "romansu" Wiktora i uczestniczki programu?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>

Więcej o:
Komentarze (119)
Seks w "Big Brotherze". Wiktor przespał się ze swoją dziewczyną. Pokazano więcej niż za czasów Frytki w jacuzzi
Zaloguj się
 • alfred.ziemniak

  Oceniono 73 razy 43

  Wiktorze, idź dalej, zesraj się na wizji i głośnym pierdem, prosto w pościel, jak radni ze Strzegomia. Wtedy to już będziesz sławny że ho ho.

 • sirius_philips

  Oceniono 74 razy 42

  Spoko, za kolejne 20 lat nikomu nie będzie przeszkadzało, że porno leci w TV cały dzień. Jakość moralności w społeczeństwach zachodnich konsekwentnie spada od lat 60tych - coraz trudniej ludzi czymkolwiek zgorszyć, i coraz trudniej czymkolwiek podniecić - więc coraz bardziej wulgarne i ekstremalne treści wchodzą w główny nurt w pop'kulturze', mediach, reklamie itp. Równia pochyła - doprowadzi do upadku cywilizacji, tak jak zawsze. A całkowite useksualnienie przestrzeni publicznej, psychiki dziecięcej i treści relacji międzyludzkiej będzie triumfem tego czego nie udało się uprzednio bolszewickiej rewolucji seksualnej pod wezwaniem freudomarksizmu. A tabuny ogłupiałych ryczą - róbta co chceta :D z kim chceta, gdzie chceta, z czym chceta, kiedy chceta :) bez względu na konsekwencje :) Postępującego zezwierzęcenia ciąg dalszy - ale dla idiotów to przecież jest 'progres' <- najgłupsze pokolenie od zarania dziejów.

 • pedro.666

  Oceniono 39 razy 13

  Myślę, że to największe wydarzenie w polskiej kulturze od czasu gdy Gombrowicz złapał trypra!

 • Gość: gg

  Oceniono 25 razy 13

  Malwina była bardzo świadoma od samego poczatku jej intencji, podobał jej sie Wiktor a że jest zajeta i On tez więc troszeczke sposobem do tego podeszła, niby niewinie, niby w żartach ale jednak na powaznie, co pokazała jej reakcja po wejsciu Ester. Takie zakamuflowane to wszystko było. Ona chyba na powaznie myslała, że juz jest z Witkorem jako para? Coś sobie uroiła w głowie a tu potem taki zonk jak Wiktor jak na skrydłach pobiegł do swojej dziewczyny. Malwina chyba myślała, że ON "pogoni" Ester i bedzie z nią. Nawet jej postawa jest taka jak by miała do niego prawa. No niestety życie zweryfikowało, że nie ma co bujac w obłokach.

 • blue_wine

  Oceniono 36 razy 12

  Ludzie uprawiają seks od tysięcy lat.

  CO jest w tym takiego niezwykłego?

 • Gość: Mama Mo

  Oceniono 20 razy 12

  obłęd tego związku polega na tym, że pan Wiktor jest w kilku zauroczeniach.

 • Gość: Obuzony

  Oceniono 9 razy 9

  Dziadki, grazyny i janusze się ekscytuja, że się kołdra rusza w 1 odcinku , a w Ekipie z Warszawy co odcinek z minimalną cenzura mlode szlauchy daja dupy po kiblach i jeszcze są z tego dumne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX