Donald Trump z żoną powitani przez książęcą parę. Melania wyglądała przy Camilii jak prawdziwa ikona mody. Spójrzcie tylko na jej buty. Klasa i styl

W pałacu Buckingham książę Karol i księżna Camilla powitali Donalda Trumpa i Melanię Trump. Przy Pierwszej Damie USA księżna Kornwalii wypadła bardzo słabo.

Wieczorem, 3 grudnia rozpoczął się szczyt NATO. Do stolicy Wielkiej Brytanii zjechali się najważniejsi politycy świata, między innymi Donald Trump z żoną. Zostali powitani przez rodzinę królewską. Melania wyglądała zjawiskowo. A Camilla? Sami oceńcie. 

Melania Trump w żółtym ponczo i fioletowych dodatkach

Melania z okazji rozpoczęcia szczytu NATO narzuciła na siebie długie, żółte ponczo. Miała pod nim (prawdopodobnie) sukienkę z długim rękawem. Całość uzupełniła zamszowymi szpilkami w kolorze sukienki. 

Księżna Kornwalii z kolei włożyła czerwoną kreację, na którą założyła czarną marynarkę. Elegancji miały dodać ciemne szpilki. Choć nie była to najmodniejsza stylizacja, uwagę zwraca pewien dodatek - białe perły. 

Stylizacje obu pań możecie zobaczyć w naszej galerii. 

Naszym skromnym zdaniem pojedynek na stylizacje wygrała zdecydowanie Melania. Pierwsza Dama USA jak zwykle pokazała klasę i styl oraz udowodniła, że fascynacja modą w jej przypadku absolutnie nie minęła. 

DK

Melania i Donald Trump zaliczyli wpadkę podczas rozdawania słodyczy dzieciom. Sami spójrzcie!

Więcej o:
Komentarze (131)
Donald Trump z żoną powitani przez książęcą parę. Melania wyglądała przy Camilii jak prawdziwa ikona mody!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: mn

  Oceniono 117 razy 97

  Melania Trump nikogo nie przyćmiła. Kamila jest ubrana klasycznie, elegancko i stosownie. Amerykanka - jak stodoła.

 • Gość: zuo

  Oceniono 107 razy 91

  Klasa polega na tym, że ubiór nie bije po oczach. Nie jestem fanką Camilli, ale to ona potrafiła się ubrać godnie, a Melania, cóż-może ewentualnie z Dudową się pojedynkować - dwie nuworyszki.

 • Gość: Barbara

  Oceniono 85 razy 77

  Tym razem Melania strasznie, groteskowo

 • Gość: MAGDA

  Oceniono 81 razy 73

  Niestety, styl Melanii mocno przerysowany, zupełnie nie adekwatny do okazji. wygląda trochę jak owad :D

 • Gość: nM

  Oceniono 66 razy 66

  Jak można porównywać ze sobą kobiety różniące się wiekiem prawie 25 lat? To jakby pisać, że córka wygląda lepiej od matki. To chyba oczywiste? Tak samo jak to, że każda z nich ubiera się stosownie do wieku. Wytkniecie też królowej, że nie nosi szpilek?

 • Gość: bbb

  Oceniono 70 razy 66

  komiczna jest ta Melania, już wolę poczciwą Camillę, która niczego nie udaje

 • Gość: Królowa polski

  Oceniono 66 razy 62

  Porównujecie klasykę i klasę z pajacami?

 • Gość: hood.robin

  Oceniono 70 razy 60

  chlopisko w zoltym namiocie, szpetny manekin w peruce, facjata ponaciagana i pokrojona, cos a`la wytwor frankensteina, obok pajac z zaczeska - to chyba skojarzenia, ktore przychodza na mysl wielu osobom. co do camilli i karola - normalna starsza pani i starszy pan po 70

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX