Andrzej Przeradzki nie żyje. Mąż Magdy Umer zmarł po długiej walce z chorobą. Wzruszającym wpisem podzieliła się Krystyna Janda

Zmarł Andrzej Przeradzki, mąż piosenkarki Magdy Umer. Pożegnała go Krystyna Janda.

Andrzej Przeradzki był mężem Magdy Umer, wykonawczyni utworu "Miłość w Portofino". Przez 6 ostatnich lat walczył z chorobą. Zmarł w wieku 70 lat. Pożegnała go Krystyna Janda. 

Andrzej Przeradzki nie żyje

Magda Umer, wdowa po Przeradzkim jest przyjaciółką aktorki. Janda zamieściła wpis, w którym wspomina Zuzannę Łapicką i męża przyjaciółki. 

Co za koszmarny rok! Śmierć Zuzi Łapickiej, śmierć mojej mamy, za dwa dni pogrzeb Andrzeja męża Magdy Umer. Po drodze choroby i smutki wśród przyjaciół i znajomych, na dokładkę to wszystko, co dzieje się dookoła w kraju. Ciężka sytuacja starych aktorów i z leczeniem i z dniem codziennym. Bezbronność i bezradność - czytamy na jej funpage'u. 

Na Facebooku syn Umer Franciszek, opublikował pożegnalny wpis. Wyznał, że 25 listopada ojciec był reanimowany. 

Pani doktor, która zajmowała się tobą w tym ostatnim miesiącu, chyba też nie mogła się z Tobą rozstać, bo w poniedziałek po ósmej postanowiła podjąć reanimację. I tak przed dziewiątą znowu byłeś żywy. Z pomocą respiratora i reszty - wyznał Franciszek.

Rodzinie i przyjaciołom składamy kondolencje.

Andrzej Przeradzki, kim był?

Andrzej Przeradzki był inżynierem i przedsiębiorcą. Jego pasją było nurkowanie. udaru doznał sześć lat temu podczas pobyty w Egipcie. Od tamtej pory przeżył jeszcze dwa wylewy.

DK

Więcej o:
Komentarze (40)
Andrzej Przeradzki nie żyje. Mąż Magdy Umer zmarł po długiej walce z chorobą
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Fifi

  Oceniono 61 razy 55

  Przecież ten człowiek był mężem, ojcem, dziadkiem, przyjacielem. Jak możecie pisać takie okropieństwa? Zachowujecie się jak małpy, nie jak ludzie :( Chcielibyście, by po śmierci waszych bliskich ktoś takie bzdury w internecje wypisywał czy mówił publicznie? Nie ważne czy był młody, czy stary, skąd pochodził, jakich miał przodków. Był człowiekiem i należy mu się szacunek!

 • snowbird1

  Oceniono 45 razy 37

  Nie obchodzi mnie kto byl ojcem Magdy Umer. Ja lubie "koncert jesienny na dwa swierszcze" i odwalcie sie od niej.

 • florian88

  Oceniono 17 razy 15

  Naziole plują w komentarzach, ale autor powinien wysilić się nad dokonaniami pani Magdy Umer,Coś było za kominem,była wielka praca z Mistrzem Przyborą (ale by złomotał słowem tych eromatołów! ). No trochę wysiłku leniu!

 • len_27a

  Oceniono 8 razy 6

  Byłam w niedzielę na koncercie pani Magdy. Nikt tak pięknie nie potrafi śpiewać o smutku, o przemijaniu.Ot, życie...

 • Gość: Iggy

  Oceniono 5 razy 5

  czytam te komentarze i wiem juz ,ze zaden wrog nam nie straszny...Polacy powyrzynaja sie sami,jak wsciekle psy...i nikomu gniazda zmij nie bedzie zal.

 • joankb

  Oceniono 47 razy 5

  Niech mi Pni wierzy Pani Krystyno, że los starych sprzątaczek, pielęgniarek, nauczycielek, ochroniarek, sprzedawczyń, urzędniczek, jest tak samo gorszy jak aktorek.
  Aktorzy nie są ani potrzebni bardziej niż reszta, ani bardziej wyróżniający się .

 • Gość: postive

  Oceniono 4 razy 4

  uwaga hejterzy, jad was wcześniej czy później udusi albo zaleje żółć, nie wierzycie?

 • Gość: elka

  Oceniono 3 razy 3

  Szkoda. Studiowaliśmy razem. Bardzo pogodny i pozytywny człowiek.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX