Katarzyna Skrzynecka świętuje 49. urodziny. Napisała wiersz. "W rytmie samby tyłkiem kręcę, więc mnie klepnij weń". 100 lat!

Katarzyna Skrzynecka właśnie skończyła 49 lat. Aktorka z tej okazji napisała wiersz, którym podzieliła się na Instagramie.

Katarzyna Skrzynecka obchodzi 49. urodziny. Aktorka powiadomiła o swoich urodzinach na Instagramie, jednak w nieco inny, ale przede wszystkim zabawny sposób. Napisała wiersz.

Katarzyna Skrzynecka napisała urodzinowy wiersz

Katarzyna Skrzynecka ma świetną figurę i doskonale się prezentuje, więc aż trudno uwierzyć, że skończyła 49 lat. W równie dobrej formie jest poczucie humoru aktorki, co udowodniła sama zainteresowana w najnowszym poście na Instagramie. Katarzyna Skrzynecka napisała wiersz z okazji własnych urodzin. 

Z czwórką z przodu- zatem MŁODO. Jeszcze jeden raz! Bo łaskawym CZAS. RADOŚĆ życia mą podsyca. Niegasnąco wciąż. Bardzo fajny MĄŻ. Grawitacji nie ulega. Niemal nic a nic. Mój sławetny CYC. W rytmie SAMBY tyłkiem kręcę,więc mnie klepnij weń. W mych URODZIN dzień - napisała liryczna Skrzynecka. 

Plotek życzy wszystkiego najlepszego i prosi o tomik wierszy Katarzyny Skrzyneckiej. 

RG

Katarzyna Skrzynecka cieszy się ze smukłej sylwetki na wakacjach z całą rodziną:

Więcej o:
Komentarze (18)
Katarzyna Skrzynecka świętuje 49. urodziny. Napisała wiersz. "Grawitacji nie ulega niemal nic a nic mój sławetny CYC". Dalej też odważnie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • dodosdontquack

  Oceniono 9 razy 9

  Widze ze wesolo :) Czworka czy piatka, wazne kim sie jest. Kazdy to kiedys zrozumie.

 • Gość: golec

  Oceniono 8 razy 6

  Fajna, pozytywna babka z poczuciem humoru.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 8 razy 4

  Fajna, tylko po co te filtry i po co się aż tak odchudzać skoro rzeczywistość jest inna?

 • Gość: marek, życzę 100 lat

  Oceniono 4 razy 4

  Kaśka, ładny wierszyk, ale nie idź drogą poetki Izabel kaleki M.

 • Gość: mn

  Oceniono 6 razy 4

  Fajna, sympatyczna kobieta. Ale dziwię się, że tak mało komentarzy: że stara, gruba, źle się ubiera itd. No, rodacy, do dzieła!

 • Oceniono 7 razy 3

  Pani Kasia piękna kobieta zawsze ją podziwiałem i zapewne będę. Prawdziwa celebrytka. A do życzeniowy klepnienęć bym się z chęcią przyłączył.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX