Kamil D. został zatrzymany przez policję. Z nieoficjalnych informacji wynika, że chodzi o weksle

Wirtualna Polska informuje, że Kamil D. został zatrzymany przez policję. Podobno chodzi o sprawę sfałszowanych weksli.

Kamil D. podobno został zatrzymany przez policję, o czym informuje Wirtualna Polska. Nieoficjalnie mówi się, że chodzi o weksle z 2009 roku. Teraz tę sprawę bada prokuratura w Katowicach.

Sprawa weksli Kamila D. - o co chodzi?

Jak informowaliśmy jakiś czas temu, sprawa Kamila D. z wekslami zaczęła się w 2009 roku. Wtedy dziennikarz złożył w jednym z banków weksle, opiewające na 2 miliony franków szwajcarskich i 300 tys. złotych. Miały być one poręczeniem kredytu, który Kamil dostał na zakup inwestycji. Na dokumencie widnieje jednak podpis nie tylko jego, ale również jego ówczesnej żony. Sprawa wyszła na jaw, kiedy okazało się, że D. nie spłaca kredytu, a bank zwrócił się z prośbą o kolejną ratę właśnie do Marianny Dufek. Złożono zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa i machina ruszyła.

Adwokata Kamila D. przyznał w rozmowie z Wirtualną Polską, że jego klient faktycznie miał problemy ze spłatą kredytu. Tymczasem adwokaci byłej żony dziennikarza uważają, że podpis na wekslu nie należy do niej. Kamil D. twierdził natomiast, że kobieta była obecna przy podpisywaniu dokumentów, a także wiedziała o zabezpieczeniu w postaci weksla.

KM

Dufek i D. przechodzili przez trudny rozwód, ale nie tylko oni:

Więcej o:
Komentarze (23)
Kamil D. został zatrzymany przez policję. Z nieoficjalnych informacji wynika, że chodzi o weksle
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • zartiepl

  Oceniono 22 razy 22

  Weksle powinny być podpisywane w obecności pracownika banku i to on, na końcu, swoim podpisem potwierdza, że tak było i podpisy są autentyczne. Ktoś w banku dał ciała?

 • Gość: neith

  Oceniono 17 razy 17

  Zdjęcie Durczoka powinno umieścić się jako fotografię poglądową przy artykule pt. "O spadaniu z wysokiego konia czyli jak spyerdolić sobie życie na własne życzenie". Facet był na szczycie i miał wszystko: rodzinę, pozycję, kasę, wywalczone z trudem zdrowie. I tak koncertowo to spieprzył :-/

 • i.l

  Oceniono 17 razy 15

  to teraz prokurator musi pucować stół przed przesłuchaniem.

 • Gość: Hehe

  Oceniono 16 razy 14

  Dupczok sie mega stacza, a mógł zostać przy pucowaniu stoliczka nakryj się.

 • Gość: lol

  Oceniono 15 razy 9

  Gdzie są teraz jego obrońcy? Naczelne gwiazdy celebryckie z jego byłej stacji telewizyjnej i nie tylko? Może powinny w imię solidarności spłacać za niego raty, bo jak był oskarżony o molestowanie i mobbing hurtem okazali wsparcie i tym samym napluli jego ofiarom w twarz. Teraz cichosza.

 • domowy daeodon

  Oceniono 6 razy 6

  W momencie zakrętu był tak popularny, że wydawało mu się iż sprawa przejdzie gładko. I faktycznie na początku tak było, A to co cztery litery. Teraz sąd nie będzie taki łaskawy i potraktuje go jako normalnego szeregowego oszusta( Banaś jest wyjątek ponieważ jest kryształowy).

 • Gość: stanko

  Oceniono 7 razy 5

  Czy pracownik banku nie może potwierdzić (lub zaprzeczyć) obecność p. M. Dufek przy podpisywaniu przez nią weksli, bo chyba nie podpisywali bez udziału osoby reprezentującej bank?Jeżeli nie podpisywała, to grafolog jest w stanie stwierdzić czy to jej podpis czy fałszerstwo...

 • Gość: Mario

  Oceniono 4 razy 4

  "Kamil D. twierdził natomiast, że kobieta była obecna przy podpisywaniu dokumentów, a także wiedziała o zabezpieczeniu w postaci weksla." - sprytna manipulacja, bo nic tu nie ma o tym, że podpisała weksel. Tylko była przy podpisywaniu "dokumentów" -zapewne umowy kredytowej i WIEDZIAŁA o zabezpieczeniu wekslem. Ale czyim? Może myślała, że tylko Kamilek.

 • Gość: oklk

  Oceniono 4 razy 4

  zawsze wszystko narywają dla naszego bezpieczeństwa- jak dzwonie do wodociągów "rozmowa nagrywana " a tu ???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX