Anna Lewandowska nagrana z córką. "Kogo Klarcia kochasz najbardziej?" Odpowiedź dwulatki zaskakuje

Anna Lewandowska podzieliła się z fanami uroczym nagraniem. Zapytała córkę, kogo kocha najbardziej. Jak myślicie, co odpowiedziała dziewczynka?

Anna Lewandowska jest obecnie w drugiej ciąży. Nie dziwi więc fakt, że zainteresowanie jej osobą wzrosło. Ona sama ma zapewne tego świadomość i doskonale wie, co robić, by zadowalać fanów. Na Instagramie publikuje już coraz więcej nie tylko zdjęć z córką, ale i filmów. Ten ostatni naprawdę chwycił nas za serce.

Anna Lewandowska na nagraniu z Klarą:

Klara mówi, kogo kocha najbardziej

Anna udostępniła na Instagramie nagranie, jak siedzi przy stole i przytula córkę. Dziewczynka była bardzo radosna i zachowywała się całkiem głośno. W pewnym momencie trenerka wpadła na pomysł, że spyta się, kogo dwulatka kocha najbardziej. Jak na małe dziecko przystało, padła odpowiedź - mamę. "Lewa" natychmiast dopytała Klarę, czy kogoś jeszcze i usłyszała:

Tatusia!

Nas zastanawia, jak Klara, która od zawsze jest oczkiem w głowie Lewandowskich, zareaguje na inne maleństwo w domu. Często bywa przecież tak, że starsze dziecko jest zazdrosne i traci poczucie, że jest tym najważniejszym. Mamy nadzieję, że w tym przypadku się to nie wydarzy!

CW

Więcej o:
Komentarze (99)
Anna Lewandowska nagrana z córką. "Kogo Klarcia kochasz najbardziej?" Odpowiedź dwulatki zaskakuje
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ina

  Oceniono 40 razy 36

  Czytalam opinię psychologa że nie powinno się zadawać takich pytań dziecku.

 • Gość: bwggt

  Oceniono 24 razy 18

  Nie zadaje się dzieciom takich durnowatych pytań. Dziwne, że pani ekspert od wszystkiego tego nie wie.

 • Gość: Fgbklm

  Oceniono 19 razy 15

  Nie wiem, jak można tak zapytać. Jeszcze obcą osobę podejrzewalabym tylko o IQ na poziomie ameby, ale rodzica? Chyba nie trzeba być zbyt lotnym intelektualnie, by wychwycić jakie to durne pytanie, pasujące idealnie do rodziców potrafiących kochac jedno dziecko bardziej.

 • farcry3

  Oceniono 13 razy 11

  To kiedy Nobel ?

 • Gość: Anna

  Oceniono 12 razy 10

  U naszych sąsiadów to samo, dziecko piszczy z radości gdy widzi swoją nianie, a jak rodzice wracają z pracy to płaczę bo niania już musi iść...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX