Aneta z programu "Rolnik szuka żony" wyszła za mąż! Decyzja Marka bardzo w tym pomogła

Aneta była jedną z kandydatek, które walczyły o serce Marka w piątej edycji programu "Rolnik szuka żony". Była faworytką widzów, jednak Marek wybrał inaczej. Jego związek się rozpadł, zaś Aneta właśnie stanęła na ślubnym kobiercu.

Marek był jednym z najbardziej nieśmiałych uczestników programu "Rolnik szuka żony" w piątej edycji. Do swojego domu zaprosił trzy wybranki. Były nimi Joanna, Aleksandra i Aneta. Ta ostatnia właśnie wzięła ślub.

Aneta z "Rolnik szuka żony" wzięła ślub

Widzowie byli pewni, że między Anetą i Markiem powstała nić porozumienia i z pewnością tworzyliby udaną parę. Jednak ku zaskoczeniu widzów, Marek postanowił wybrać Olę. Nie tylko fanów zszokował tym wyborem, ale też samą wybrankę. Związek nie przetrwał nawet tygodnia.

A co z Anetą?

Jak sama mówiła, 38-latka czekała, aż prawdziwa miłość zapuka do jej drzwi. I zapukała. 30 października tego roku Aneta powiedziała sakramentalne "tak" swojemu ukochanemu. Tym szczęściarzem został Mateusz Rosga. Jak podaje DziennikZachodni.pl, para znała się jeszcze przed programem, ale prawdziwe uczucie powstało, gdy Mateusz zobaczył Anetę w telewizji. Napisał do niej, a potem przyjechał remontować jej dach - i tak się zaczęło.

Huczne przyjęcie odbyło się w Lyskach. Panna młoda miała białą suknię, lekko rozszerzaną u dołu i delikatnie upiętego koka. Pan młody postawił na klasyczny garnitur z czerwoną muszką.

Życzymy im wszystkiego, co najlepsze na nowej drodze życia!

BO

Poniżej możecie zobaczyć, które pary przetrwały po programie:

Więcej o:
Komentarze (18)
Kolejny ślub w "Rolnik szuka żony"! Aneta - faworytka widzów - wyszła za mąż
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Malwina

  Oceniono 24 razy 20

  Jedna z sympatyczniejszych osób jakie były w tym programie. Najlepszego na Nowej Drodze Życia

 • Gość: 56

  Oceniono 21 razy 17

  Gratulacje

 • Gość: fhy

  Oceniono 19 razy 11

  Fajnie powodzenia madrej empatycznej dziewczynie

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  Ładna, mądra kobieta... Szczęścia...

 • Gość: Anna

  Oceniono 12 razy 8

  Bardzo miła kobieta, normalna, prawdziwa, dobrze że nie związała się z tym czubem Markiem, skrzywdzić by ją... Niech jej się wiedzie, piękna, mądra, cóż więcej chcieć.

 • Gość: Mona

  Oceniono 8 razy 6

  Fajnie,że Pani Aneta znalazła miłość.....jest osobą miłą, wrażliwą na ludzką krzywdę....Cieszę się, że w końcu znalazła mężczyznę swoich marzeń. Jeszcze raz gratuluję dobrego wyboru:)

 • Gość: esmerald kukułka

  Oceniono 17 razy 5

  Aneta farciara. Nie wpadła w łapy żadnego rolnika-prostaka. Nie została kobietą-krową. Od przygotowywania michy i usługiwania wieśniakowi w polu. A jak pomyślę jak musi wyglądać sex takiego prostaka z dziewczyną…..to lepiej jak ci rolnicy są sami.

 • Gość: Ila

  Oceniono 7 razy 3

  Super duuużżżoooo dobrego

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX