Filip Chajzer ponosi konsekwencje ostatniego występku. Widzowie domagają się usunięcia prezentera z "DD TVN". Powstała specjalna petycja

FIlip Chajzer w "Dzień dobry TVN" zażartował z ludzi, którzy mają ataki paniki. Teraz oburzeni widzowie domagają się usunięcia go z programu. Jest już gotowa petycja do TVN.

O występku Filipa Chajzera już pisaliśmy. Przypomnijmy tylko, że zażartował z ludzi mających ataki paniki w piątkowym wydaniu "DD TVN". Prezenter w prześmiewczy sposób naśladował osoby chore, udając, że sam ma taki atak, na samą myśl o szaleństwie zakupowym Black Friday.

Filip Chajzer wyśmiewa chore osoby

Całe zdarzenie odbiło się szerokim echem i rozpoczęła się medialna burza. Fani śniadaniówki byli zniesmaczeni zachowaniem prezentera. Posypała się lawina niemiłych komentarzy, a nawet groźby ze strony internautów. Początkowo Filip Chajzer próbował się bronić, wydał nawet oświadczenie, w którym najpierw przyznał, że "przeprasza osoby chore, które poczuły się urażone", ale potem przeszedł do kontrataku, wspominając, że od wielu internautów otrzymuje wiadomości, które odnoszą się do tragicznej śmierci jego syna.

Na tym jednak się nie skończyło. Widzowie domagają się jego usunięcia z programu. Uważają, że prezenter zbagatelizował i naśmiewał się z poważnego problemu, który dotyczy wielu osób. Widzów poparły również gwiazdy, m.in. Dorota Szelągowska, która przyznała, że sama zmagała się z tym problemem i raper Ras z zespołu Rasmentalism, który uważa, że wyśmiewanie osób chorych psychicznie jeszcze bardziej im szkodzi i jeszcze bardziej je zamyka.

"Apel do TVN o usunięcie Filipa Chajzera z wizji"

Na Facebooku powstała także grupa "Apel do TVN o usunięcie Filipa Chajzera z wizji". Wydarzenie popiera już ponad 10 tys. osób, setki podpisały internetową petycję do stacji.

Nie będziemy tolerować wyśmiewania osób chorych i LGBT, molestowania i prześladowania kobiet oraz wielu innych zachowań tego znanego "prezentera" - czytamy w opisie wydarzenia.

Filip Chajzer nie odnosi się już do kolejnych krytycznych uwag na temat swojego występu w piątkowym wydaniu "Dzień Dobry TVN".

A jakie jest wasze zdanie? Powinien prowadzić dalej program?

BO

Poniżej możecie zobaczyć konflikty polskich gwiazd. 

Więcej o:
Komentarze (329)
Filip Chajzer ponosi konsekwencje ostatniego występku. Widzowie domagają się usunięcia prezentera z "DD TVN". Powstała specjalna petycja
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 107 razy 89

  powinien przeprosić za całokształt i się pożegnać. fatalnie się go ogląda. jest denerwujący i nadpobudliwy. nie oglądam kiedy on jest na wizji.

 • Gość: Ludek

  Oceniono 110 razy 84

  Ten człowiek nie ma wpojonych żadnych wartości, rodzice mogą być dumni z synka. Panie towarzyszące mu w tym programie i śmiejące się z jego błazenady są takie same. Miszczak tylko takich promuje.

 • Gość: owsianka

  Oceniono 82 razy 66

  Dwa największe aktualnie 'dzbany' tvn-u, celebrytka Edzia Górniak i Filipek Chajzer. Powinni stworzyć własny program:)

 • Gość: Julia

  Oceniono 76 razy 52

  Mam nadzieje, ze się uda, ten facet jest zalosnym błaznem i już dawno zasluzyl na wykop

 • Gość: Hejser

  Oceniono 66 razy 50

  Należy mu się, niech sytuacja się nawarstwi wtedy, dozna większego stresu i może poczuje czym są ataki. Wtedy już nie będzie takim cwaniaczkiem. Bo każdemu może się zdarzyć.
  Nie pierwszy I nie ostatni raz pokazuje, że jest kompletnym burakiem.
  Za głupi żeby ogarnąć, że kompletnie się nie nadaje do tego co robi. Już się zasłania tym, że jego ojciec zbiera na jakieś biedne dzieci.

 • Gość: Kasia

  Oceniono 58 razy 46

  Temu Panu już dziękujemy ja tez nie bede oglądać gdy ten pan pojawi się na ekranie. prosimy TVN o zmianę prezentera

 • Gość: Olo

  Oceniono 45 razy 39

  Forma przeprosin jaką przyjął Pan Chajzer, bo "przeprasza tych, którzy się poczuli urażeni", nie świadczy, o fakcie przyznania się do błędu. Nie przeprosił za własne słowa. Taka, to wszechobecna forma przeprosin, która przeprosinami nie jest.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX